Ви тут
Головна > Техно > Рекомендації з вибору металочерепиці

Рекомендації з вибору металочерепиці

824Якщо Ви вже вирішили використовувати металочерепицю для покрівлі в новому будівництві або під час реконструкції, то наступним актуальним питанням для Вас буде: «Яку металочерепицю вибрати» і Ви будете шукати в Інтернеті необхідне по запиту «металочерепиця купити Чернівці». Оскільки ринок покрівельних матеріалів сьогодні представлений широким асортиментом назв, характеристик, фірм-виробників, що запитується легко. Разом з тим, є ключові критерії, за якими слід оцінювати і віддавати перевагу певній марці металочерепиці. До цих параметрів відносять: товщину сталевого листа, вміст цинку і клас цинкового покриття, гарантію виробника і тип полімерного покриття, обладнання компанії-прокатника, а також колір.

Зупинимося більш детально на кожному з наведених критеріїв для того, щоб зрозуміти, як вибрати металочерепицю.

1. Товщина сталевого листа. Загальноприйнятим стандартним показником для товщини сталі є 0,5 мм, разом з тим, якісна металочерепиця може бути і товщиною 0,45 мм. Товщина особливо не впливає на термін експлуатації покрівлі, але має великий вплив при монтажі, так як більш товсті листи стійкі до деформації. Виміряти товщину в уже придбаних аркушах можна за допомогою мікрометра, або отримати інформацію про цей показник на упаковці, якщо це іноземна металочерепиця. Чернівці, до речі, часто користуються будівельними матеріалами іноземних виробників.

2. Вміст цинку і клас цинкового покриття. Основний критерій, який впливає на термін експлуатації покрівлі з металочерепиці, оскільки цинк захищає сталевий лист від корозії внаслідок несприятливих зовнішніх природних умов. Солідні виробники при оцинковке використовують від 100 до 250 г цинку на 1 м2, обов’язково надаючи цю інформацію покупцеві. Хитрість, яку використовують багато продавців, граючи на недосвідченість споживачів: говорячи, що металочерепиця англійська чи шведська, мається на увазі, що в цих країнах тільки проведений полімер. Звертайте увагу не на країну-виробника металочерепиці, а на кількість цинку і заводські маркування.

3. Гарантія виробника. Гарантійний термін у різних виробників відрізняються, але максимальний термін служби для металочерепиці з поліуретановим покриттям – 15 років, з покриттям поліестер – 10 років.60_mera-system

4. Тип полімерного покриття. Існує багато видів полімерного покриття, найбільш популярними видами якого вважаються матовий поліестер, пластизол і поліуретан. Від товщини покриття безпосередньо залежить цілісність листів при монтажних і вантажно-розвантажувальних роботах. Найоптимальнішим щодо «гарантія-якість» є товщина покриття в 50 мікрон (при товщині сталі 0,5 мм). Найбільш економним варіантом за ціною визнані листи стали 0,45 мм з покриттям поліестеру в 50 мікрон.

5. Обладнання компанії-прокатника. Всі великі виробники використовують сучасне обладнання для виробництва металочерепиці, тому не обов’язково вибір здійснювати тільки на користь іноземних заводів-виробників. Слід пам’ятати, що листи металочерепиці різних виробників не стикуються між собою, навіть якщо виготовлені з однаковою стали.

6. Колір. Незважаючи на те, що колір є суто суб’єктивним параметром при виборі металочерепиці, запропонуємо кілька корисних порад. Полімерне покриття темного кольору вигоряє на сонці швидше світлого. Якщо покриття полімером – якісне, то «вигоряти» воно буде рівномірно, не впадаючи в очі. За даними статистики продажів найпоширенішим кольором є темно-червоний (RAL 3005, 3009), друге місце належить шоколадно-коричневого (RAL 8017), третє місце почесно займає темно-зелений (RAL 6005).

Зауважимо, що, навіть обравши найякіснішу металочерепицю, всі Ваші зусилля можуть бути зведені до нуля, якщо вироблений неякісний її монтаж.

Top