Ви тут
Головна > Світ > Ресурси для безкоштовної онлайн-освіти

Ресурси для безкоштовної онлайн-освіти

Online-EducationЗа даними New York Times останні два роки стали роками безкоштовної та загальнодоступної онлайн-освіти. Адже було запущено 5 потужних платформ з ресурсами для такого типу навчання. Всьому людству планети стали доступні різні ресурси з онлайн-освіти на будь-який смак. Завдяки нововведенням, користувачі таких платформ остаточно зрозуміли, що онлайн-освіта перетворилась з новинки на корисний, прогресивний додаток для кожного з них.

Переваги онлайн-освіти

Саме завдяки онлайн-освіті все більше людей мають змогу отримувати освіту, не виходячи з дому, не сплачуючи кошти і не відвідуючи університети та інститути. Така освіта стала в нагоді тим, хто за тих чи інших причин не може отримати звичайну очну/заочну освіту.

Але серед всього цього переліку плюсів і користі, які надає онлайн-освіта, існує єдиний недолік − чимало користувачів платформ не закінчують свої курси через недостатність дисципліни та самоорганізованості.

Для кращого розуміння, де отримати можливість навчатись безкоштовно, ми представляємо вашій увазі 3 найпопулярніші всесвітні платформи, які надають послуги з онлайн-освіти.

Платформи, що надають онлайн-освіту безкоштовно

1. Coursera − ресурс з академічної та безкоштовної онлайн-освіти, яку надають більше ніж 60 вишів по всьому світові (Північна Америка, Європа, Азія та Австралія). Курси представлені в різних напрямках: гуманітарні та суспільні науки, інженерія та комп’ютерні науки, математика та медицина, харчування та бізнес, музика та дизайн, правознавство та інші.

До речі, всі ці курси ведуться не тільки англійською, а й іншими міжнародними мовами: французькою, іспанською, італійською, китайською. Coursera − один з найпопулярніших ресурсів, адже тут зареєстровано близько 2.8 млн користувачів по всьому світові. Ця платформа відрізняється й різноманітністю у формах вивчення та формою перевірки завдання. Адже вчителі онлайн-освіти не встигають перевіряти всі роботи вчасно, тому студенти роблять це самі собі, але анонімно та й за спеціальною схемою. Таким чином, користувачі Coursera вбивають двох зайців разом. Термін такого навчання − від 4 до 14 тижнів.

2. Udemi − платформа не тільки для студентів, а й для викладачів. Так, тут кожен викладач працює сам на себе: набирає студентів, викладає лекції та відео, перевіряє та оцінює. Так, розробники ресурсу дедалі активніше залучають всесвітньо відомих викладачів, тому наплив користувачів щороку збільшується.

online-educationДо речі, курси представлені теж у найрізноманітнішій формі, але деякі з них платні (ті, що створені професорами відомих університетів та просто заслужених викладачів). Тож, вибір дійсно великий, та й результат не забариться. Адже, Udemi справді має атмосферу вищого навчального закладу з постійним контролем викладачів.

3. Duolingo − поєднання гри та навчання. Ця освітня платформа націлена на аудиторію з гуманітарним складом розуму, адже цей курс надає уроки з вивчення іноземних мов.

Вибір мов найрізноманітніший, задовольнить бажання кожного охочого до онлайн-освіти. До того ж сам процес навчання дуже цікавий. Вивчення нових слів та закріплення граматики відбувається у формі інтерактивних ігор. Програма постійно слідкує за вашим рівнем досягнень та створює спеціальні заохочення. Не тільки мови тут можна вивчати, ще й перекладати веб-сайти можна. Тож, завдяки такій платформі можна з легкістю та весело стати поліглотом.

Вибір величезний! Але це лише 3 платформи, а їх ще дуже багато. Тож, не лінуйтеся, навчайтесь, пізнавайте багато нового та живіть повноцінним життям!

Top