Ви тут
Головна > Лайфстайл > Рецепти подолання втоми

Рецепти подолання втоми

ВтомаСучасне життя людини у місті – це шалений вихор справ, які не дають можливості розслабитись і відпочити. Тож не дивно, що така велика кількість людей скаржиться на постійну втому.

Але щоб почувати себе краще, просто потрібно вміти правильно організовувати свій розпорядок дня та прислухатись до кількох цінних порад, які сьогодні дасть вам Енциклопедія Корисного.

Першою і необхідною умовою, без якої вам не позбутися відчуття втоми є здоровий сон. Намагайтеся лягати спати щодня в однаковий час, але не пізніше 23 години. Перед сном пийте гаряче молоко, яке є ефективним снодійним. І пам’ятайте: вихідні не допоможуть “виспатися на тиждень вперед”. Щоденний повноцінний сон – ось що справді важливо.

Постарайтесь встановити свій розпорядок дня таким чином, щоб хоча б двічі на тиждень виділити «зайву» годину для сну або відпочинку з книгою. Плануйте свій день, чітко визначте, чого саме ви прагнете досягти. Не закидайте хороші ідеї (на кшталт візиту до лікаря, обіцянки їсти здорову їжу або щоранку робити зарядку). Це справді додасть чимало життєвих сил для реалізації ваших бажань.

Іншим необхідним фактором для повноцінного відпочинку організму є свіже повітря. Старайтесь хоча б раз на тиждень, не залежно від погоди, кілька годин прогулятись вранці. Таким найкращим часом для прогулянки є ранок неділі, коли свіже ранкове повітря ще не забруднене відпрацьованими газами від автомобілів.

Не забувайте також про здорове харчування. Старайтесь включати у свій раціон більше овочів та фруктів. І обмежити вживання надто калорійної їжі, адже для перетравлення їжі вашому організму доводиться витрачати енергію, і якщо ви їсте надто багато, відбувається перевитрата енергії, котрої потім недостатньо для виконання інших завдань.

І звичайно, постарайтесь відмовитись від шкідливих звичок, щоранку займатись фізичними вправами і не піддавайте свій організм стресу.

Comments are closed.

Top