Ви тут
Головна > Лайфстайл > Ресторани Львова кажуть “Ні” фаст-фудам!

Ресторани Львова кажуть “Ні” фаст-фудам!

При теперішньому темпі життя, часто люди не мають навіть часу вчасно чи нормально поїсти. В таких випадках, нібито в нагоді стають заклади швидкого харчування. І Львів не вийняток. Але це хибне міркування. Будь-які ресторани Львова, навіть низького рангу за загальними критеріями, кращі, ніж місця продажу фаст-фудів. Так, економія часу дуже важлива. Але як же тоді здоров’я?

Постійно в засобах масової інформації повідомляється про шкідливий вплив напів-фабрикатів. Всі кивають головою, погоджуються, але не перестають їх вживати. Потім масово на жіночих форумах з’являються скарги про ожиріння, целлюліт і обвисання шкіри; на медичних – про захворювання шлунково-кишкового тракту. І з чого б це? – всі далі дивуються. І шукають вирішення проблеми. Жінки її знаходять в дієтах, чоловіки – в лікуванні. Так чи не легше просто отримуватись елементарних правил швидкого і якісного обіду? Яких саме? А до цього якраз переходимо.

Замість гамбургера, хот-дога чи картоплі фрі краще зайти в кафе чи ресторан і взяти на вибір: курячий бульйон і салат (м’ясний або сирний), або сирний десерт і фруктовий салат, або розігрітий суп і канапку. Це страви, які переважно навіть в ресторанах розігрівають або дуже швидко готують. Це здорово, смачно і не впливає негативно на фігуру. Завжди потрібно шукати кращу альтернативу і економити не тільки час, а й сили, використовувати їх на радісне життя, а не на лікування чи схуднення. Завжди краще з’їсти навіть сирок або якийсь фрукт (крім цитрусових, їх не бажано споживати на “голодний шлунок”), ніж синтетичну їжу, або приготовану на перепаленій олії.

А ще добре хоч би приблизно дотримуватись білкової дієти. Що це означає? Їсти стільки, скільки хочете, але щоб у складі їжі було максимум білків і мінімум жирів. Якщо це в робочий час, то максимум вуглеводів, бо вони якраз дають енергію. Побільше овочів і фруктів: в них є клітковина, яка не тільки позитивно впливає на весь організм, а й проводить його очисну функцію. Якщо Ви вдома, пробуйте м’ясо, рибу і овочі готувати в пароварці. За кілька тижнів почуватиметесь як новонароджені, при чому це ще й швидко, легко і зручно.

Любіть себе, завжди вибирайте найкраще, тим більше, що є з чого. Хто ж про Вас ще так зможе піклуватись, як Ви самі? Правильно, ніхто. Бо няньки, як правило, є в дітей. А дорослі люди мають великі можливості, особливо щодо себе.  Робіть висновки, прислухайтесь і бережіть себе.

Top