Ви тут
Головна > Світ > 5 переваг роботи на себе

5 переваг роботи на себе

start-your-own-business-retailРобота в офісі, будьмо відвертими, варіант не для кожного. Сувора дисципліна, накази зверху, із якими не завжди можна погодитись, безликий “білий верх-чорний низ”. Тож, якщо маєте ідею для власного бізнесу – вперед! Адже працювати на самого себе, це, звісно ж, досить відповідально, але й переваг тут чимало.

Сам собі начальник

Якщо дотримання дисципліни – не найкраща ваша чеснота, то це якраз гарна можливість її розвинути, адже ви самі собі директор і самі собі виконавець. Лише від вас залежать терміни, вимоги та методи виконання завдань, які теж поставите саме ви.

Відсутність робочого графіка

Це продовження попереднього пункту, але все ж – не треба приходити в офіс на 8.45, хоча робочий день починається о 9.00. Не треба чекати 13-ої години, щоб нарешті піти на обід, бо їсти хочеться ще від 11 год. ранку. І, звісно ж, не потрібно сидіти до 18.00, адже щойно ви виконали свою роботу – ви вільні присвятити решту дня всьому, чому забажаєте!

Немає колективу

Це перевага для тих, кому важко зживатися з людьми, життєві цінності яких вже аж надто відрізняються від ваших. Тепер не потрібно намагатися всім догодити та зі всіма потоваришувати, аби уникнути конфліктів. Увесь колектив – це ви, ви і ще раз ви.Freelance-writing

Відпустка коли завгодно

Ще одна перевага роботи на себе. Тепер не варто планувати поїздку за кордон за півроку, при цьому узгоджуючи її із графіком ще двадцяти співробітників. Йдете тоді, коли хочете. Навіть якщо проект не до кінця завершений – його цілком можна допрацювати і на пляжі. Головне – мотивація, адже ви працюєте не на чужого дядька, а на самого себе!

Дрес-код в минулому

Якщо ви із тих людей, які вважають, що одяг – спосіб проявити себе, то цей пункт буде не останнім у рішенні працювати на себе. Адже строгі костюми, а іноді і безлика форма – також причина поганого настрою на робочому місці. Тепер можна працювати в тому, в чому зручно. А якщо працюєте з дому – то хоч  в піжамі, адже ніхто за це на винесе догану!

Автор: Ірина Сонячна

Top