Ви тут
Головна > Лайфстайл > Робимо фільтр для води власноруч

Робимо фільтр для води власноруч

glass-of-waterВсім відомо, що воду з-під крану краще не пити. Звичайно, якщо згадати, яка у нас «досконала» система водопостачання із трубами, які прослужили уже не один десяток років, то про те, що таке твердження може бути не правильним, ніхто й не думає. Але як вберегти себе від тих проблем, які може викликати забруднена вода? Правильно, потрібно придбати або зробити фільтр власноруч. Зараз нас цікавить останній варіант.

Найлегший спосіб очистити воду від хлору та  солей важких металів – відстоювання. Це краще робити протягом семи та більше годин. Після цього, звичайно, потрібно злити третину води з «відходами». Перед відстоюванням варто воду закип’ятити.

Очищення води кремнієм також може бути корисним. Люди, які використовували цей метод, стверджують, що навіть позбавилися від хвороб травної системи. Насичення кремнієм води виконує функцію дезінфекції та насичує воду корисними речовинами.

Заморожування води  допоможе очистити воду від солей важких металів. Для цього потрібно налити певну кількість води в пляшку та покласти її до морозильної камери. Заморожувати воду потрібно не менше восьми годин. Після цього варто видалити верхній льодяний шар води.

Це найпростіші методи очищення води. Також ви можете зробити домашній фільтр.

Спосіб перший. Потрібно взяти пластмасову пляшку. У неї потрібно встановити фільтрувальний матеріал із паперових серветок та вати. Дехто також додають активоване вугілля. Такий фільтр дійсно допоможе очистити воду від деяких шкідливих хімічних речовин.   woman shows a water glass

Спосіб другий. Вугільний фільтр. У залізну ємність встановлюється деревне вугілля (березове). Шматок дерева пропалюється до утворення жаринок, після чого потрібно залити воду. Не підходить для фільтра вугілля хвойних, також, щоб не пропалювати, можна придбати вугілля в спеціальних магазинах. Для фільтру потрібно викласти вугілля шарами, чергуючи ці шари з травою, гравієм та піском.

Для очищення води можна використовувати лутрасил. Це – синтетичний матеріал виготовлений із поліпропіленових волокон.

Здається, що виготовити фільтр своїми руками легко. І до того ж не потрібно витрачати багато грошей. Проте такий домашній фільтр не зможе очистити воду повністю від всіх хімічних речовин, які можуть додавати у воду з крану. Тому краще використовувати ті фільтри, які створені професіоналами та розраховані на повне очищення води. Є велика кількість різноманітних фільтрів, які розраховані на довге чи коротке використання, дорогі чи дешеві.

Фільтр, який створений спеціалістами, допоможе очистити воду від усіх хімічних речовин, бактерій та мікроорганізмів, які не дуже корисні для нашого організму. А от домашній фільтр розрахований лише на часткове очищення. Звичайно, такий засіб очищення води може допомогти, коли ви йдете в похід, тому що «тягнути» за собою справжній фільтр важко та незручно. Але вдома краще користуватися придбаним.

Top