Ви тут
Головна > Світ > Що дати дитині поїсти у школу

Що дати дитині поїсти у школу

skilnyj-perekusВідомо, що голодна дитина в школі не зможе повністю сконцентруватись на навчанні, засвоювати новий матеріал. Смаколики від мами − це не тільки ознака турботи й піклування, це й хвилювання про дитяче здоров’я.

Адже відсутність нормального харчування у школі й наявність довго проміжку між прийомами їжі згубно впливають на обмін речовин та на функціонування шлунково-кишкового тракту школяра. Але що ж дати дитині на обід у школу, щоб було і смачно, і корисно?

Перш ніж відправити дитину в школу, на сніданок нагодуйте її вівсяною кашею. Кращого сніданку і годі придумувати. Додавши меду чи сухофруктів, пісна каша перетвориться на смаколик.

Корисне печиво

Тепер про перекуси в школі. Найкращий варіант − вівсяне печиво, бо і смачне і містить поживні речовини. Бажано, щоб вівсяники були з доповненнями: родзинками, кунжутом, шматочками шоколаду і т.д. Саме в такому випадку печиво перетворюється на складний вуглевод, який насичує організм енергією, при цьому довгостроковою. Адже, такого роду вуглеводи довго переварюються.

Фруктовий обід

Хорошим шкільним обідом буде не лише печиво, але й фрукти: чи то банан, чи яблуко, чи апельсин. Обов’язково помийте їх. Бажано ще й порізати та скласти в лоточок. А ваша дитина потім зможе легко і швидко перекусити за допомогою виделки чи ложки. Так, ви убезпечите потрапляння мікробів з рук до шлунку дитини.perekys-v-sgholi

Йогурт чи кефір

Дуже практично давати дитині до школи пляшку йогурту чи кефіру. До того ж, дуже корисно вживати кисломолочні продукти. Що саме, хай обирає сама дитина. Адже одні діти люблять солодкий йогурти з різними смаками та доповненнями, а інші − кислуватий смак кефіру.

Корисний бутерброд

Для дітей старшого віку приготуйте бутерброд. Але не просто батон+масло+ковбаса. Краще, якщо це буде хліб із шматочком м’яса чи риби з додаванням листя салату та овочів. Такий перекус 100%-ово віджене голод, та допоможе школяру сконцентруватись виключно на навчанні.

Крім їжі не забувайте і про напої. Адже компот чи сік теж зменшують відчуття голоду.

Top