Ви тут
Головна > Лайфстайл > Що подарувати чоловікові

Що подарувати чоловікові

Вирішуючи, що подарувати чоловікові, жінки щоразу опиняються перед складним вибором. Навіть за умови досконалого вивчення смаків і уподобань коханої половинки, знайомого, друга, обрати йому вдалий подарунок нелегко.

Справа у тому, що чоловіки у повсякденному житті використовують набагато менше речей, ніж жінки. До того ж, вони не надто розповсюджуються про те, що саме їм подобається і що вони не проти отримати у подарунок, а над стандартними варіантами подарунку типу “шкарпетки, бритва і крем для гоління” уїдливо сміються.

Щодо приводів для подарунків, то до дня народження належно приготувати щось велике та бажане, можливо, те, про що чоловік потайки мріяв, а от на інші свята, як то Новий Рік, День Захисника Вітчизни, чоловікові можна подарувати сертифікат на придбання одягу, квитки на футбольний матч або сувенір, який нагадуватиме про подію і особу дарувальника (-ниці).

До прикладу, на день народження чоловікові можна подарувати побутову техніку (телевізор, ноутбук тощо), тільки перед цим треба обов’язково дізнатись, чи немає у нього чогось схожого. Машинка для стрижки волосся теж стане у нагоді, рівно як і машинка для миття посуду, а особливо, якщо чоловік − холостяк.

Любителя фото- та відео- зйомки можна потішити останньою моделлю фото- (відео-) камери та різними аксесуарами для цих приладів. Також у якості подарунку до Дня Захисника Вітчизни, приміром, підійде стильний аксесуар для машини (звісно, за умови, якщо у чоловіка є транспорт).

А якщо помітили, що він захоплено дивиться на зоряне небо, то можна подарувати бінокль. Додам, що подарунок чоловікові може стати для нього своєрідним мовчазним натяком та ті чи інші обставини. До прикладу, чоловіку, який постійно спізнюється на зустрічі і побачення, можна подарувати годинник. Або, якщо є сумніви щодо бренду та параметрів годинника, можна презентувати будильник.

Ювелірні вироби, як то ланцюжки та запонки зі срібла та золота, також можуть стати хорошим подарунком чоловікові, звісно, якщо це необтяжливо для гаманця дарувальника. До речі, гаманець, а також барсетка або чоловіча сумка, стануть у нагоді людині, яка займається бізнесом та намагається тримати свої справи у належному порядку. Даруючи їх чоловіку, а також аксесуари для офісу, слід пам’ятати, що такі речі мають бути не тільки красивими, а ще й якісними та зручними.

Складніше обирати у подарунок чоловікові (і не тільки) одяг або взуття, бо це вимагає досконалого знання смаку та розмірів людини, але стильна краватка є прийнятним варіантом. Універсальним подарунком вважається книга, а, якщо виявити фантазію, то чоловікові можна подарувати пам’ятний сувенір, до прикладу, кружку з фото (його або дарувальника).

Набір інструментів у подарунок може потішити тих чоловіків, які полюбляють щось майструвати та ремонтувати. А от із тваринами у якості подарунку краще не ризикувати, бо невідомо, чи готовий чоловік доглядати за хатнім улюбленцем.

Головне правило, якого слід дотримуватись: подарунок чоловікові на день народження, Новий Рік, День Святого Валентина має бути зроблено від щирої душі. А от щодо приводів для подарунку, то тут правил не існує, бо невеличкий презент може створити святкову атмосферу та настрій і у будній день.

Підготувала Олеся Товт

Top