Ви тут
Головна > Світ > Що подивитися у Римі за два дні

Що подивитися у Римі за два дні

Учені підрахували, що Рим існує уже близько 29 століть, тому нерідко його називають Вічним містом. Також у столиці Італії розташована окрема країна-карлик Ватикан. І, звичайно, якщо ви маєте у своєму розпорядженні всього лиш два дні, то часу на те, щоб повністю оглянути Рим й побувати всюди, навряд чи вистачить. Тому варто почати з найголовніших визначних місць. А коли залишиться час, то можна прогулятися вулицями та площами Риму.

Напевно, у більшості Рим асоціюється з «домівкою» християнства, тому спочатку огляньте собори та церкви, а саме Сікстинську капелу, базиліку Іоанна Латеранського, церкву Сант Вінченцо е Анастасіа, собор Сан Джоанні Батіста, замок Кастель Сант Анджело. Не забудьте про катакомби, де переховувалися перші прихильники християнства, та про Ватиканський пагорб, а також музей папської пінотеки. День можна закінчити милуванням заходу сонця з славнозвісного собору Святого Петра.

По місту ходять спеціальні автобуси, що можуть доставити туриста до будь-якого визначного місця. Головне – наявність із собою карти з маршрутом та квитка, що діє цілий день «в різних напрямках». Тобто, ви можете доїхати до потрібного «об’єкту», оглянути його, а потім сісти на інший такий автобус з квитком, який ви купили до цього.

Що ще подивитися в Римі? Обов’язково відвідайте у Римі Колізей, Форум та Палатин. Квиток також можна купити один для всіх трьох місць та зекономити час на чергах. Не забувайте про величезну кількість тріумфальних арок та храмів. Також завітайте у Пантеон та базиліку Костянтина і Максенція, що знаходиться недалеко від Форуму. Терма Каракалли, палаци імператорів Флавія, Тіберіана та Августина обов’язкові для відвідування.

Ще дещо про туристичні пам’ятки Риму. На площі Пьяцца Навона ви знайдете обеліск часу єгипетських фараонів. Не так далеко знаходиться палац Памфілі. Якщо рухатися в бік площі Італії, то далі перед вами опиняться Сходи Іспанії. Далі розташований відомий фонтан Треві. Можете кинути туди монетку, щоб знову повернутися.

Рим – величне місто, багате на пам’ятки архітектури різних епох, тому неможливо оглянути його повністю за декілька днів. У цій статті лише перераховані найвідоміші туристичні місця Риму, які варто відвідати обов’язково. Але щоб познайомитися по-справжньому з цим містом, потрібно не два дні, а набагато більше часу.

Підготувала Аліна Онищук

Top