Ви тут
Головна > Світ > Що потрібно знати перед поїздкою до Японії

Що потрібно знати перед поїздкою до Японії

Японія – країна, де сходить сонце. Вона, напевно, є однією з найекзотичніших та найкрасивіших країн для туристів. Звичайно, кожен, хто вирушає не тільки в Японію, а й будь-яку іншу країну, повинен знати, окрім цікавих місць та екскурсій, ще й деякі особливості цієї країни. Про ці особливості зараз і дізнаємося: )

Митний контроль Японії

По-перше, для того, щоб потрапити в Японію, потрібно оформити візу. На дітей також оформлюється віза незалежно від віку і того, чи подорожують вони із власним паспортом, чи записані в паспорт батьків. Щодо митного контролю, то ви маєте право привезти із собою необмежену кількість платіжних засобів, тобто чеки, дорогоцінні папери, японську або будь-яку іншу валюта. Але якщо «багаж» більше за 1 мільйон єн, його необхідно декларувати. Це можна зробити як усно, так і письмово. Те ж відноситься і до виробів із дорогоцінних металів та каменів, «поріг» − 1 кг. У Японію  заборонено провозити матеріали порнографічного характеру, наркотики, фальшиві цінні папери, свіжі овочі та фрукти, продукти тваринного та рослинного походження.

Ще дещо цікаве про Японію. У Японії немає таких понять як «зимовий та літній час». Тому взимку різниця в часі між Україною та Японією 7 годин, влітку – 6 год.

Транспорт у Японії

Тепер, коли ми потрапили в країну та пройшли митний контроль нам потрібно якимось чином добратися до того місця, де будемо проживати. Перше – транспорт, друге – житло.yaponija

То що потрібно знати перед поїздкою до Японії про транспортну систему і проживання? Звичайно, у Японії є різні види транспорту. Найкращий – потяг. Це економний та швидкий вид транспорту. Також можна придбати проїзний, що значно скоротить витрати на транспорт. Але про це треба попіклуватися заздалегідь, тому що придбати спеціальний ваучер можна тільки за межами країни, де вам його обміняють уже на сам проїзний у сервісному центрі для туристів. Також цей проїзний може діяти і на поїздки в метро.

Житло в Японії

Друге – житло. Кажуть, що готелі в Японії дорогі. Але це не завжди так. Наприклад, відома японська мережа готелів “Toyoko Inn” може запропонувати маленький, чистий номер з ванною кімнатою, що оснащена останніми винаходами техніки, чудовий сервіс та безкоштовний сніданок. Також тут можна придбати клубну карту за символічну плату, що може скоротити ваші витрати приблизно на 30 %.

Щодо ресторанів та кафе, то там ви зможете знайти переважно японську кухню. У кожному містечку ви зможете знайти недорогий та затишний заклад, де можна буде скуштувати, правда, лише національну кухню. Рідше можна натрапити на кухню азіатських країн, італійську та індійську. В таких закладах і ціна буде вищою. Також у Японії є Макдональс та його аналоги.

Варто знати, що розплачуватися в Японії потрібно тільки єнами. Не всі магазини, особливо, маленькі, а також дорогі ресторани не завжди приймають кредитну картку. Про це буде написано на вході до закладу.

Звичайно, легше буде тим, хто знає англійську. Але чим далі від великих міст, тим менше знають англійську місцеві  жителі. Під японськими назвами магазинів, вулиць і т. д. буде переклад англійською. Зупинки також оголошуються англійською.

Підготувала Аліна Онищук

Top