Ви тут
Головна > Світ > Що робити, якщо електризується одяг і волосся?

Що робити, якщо електризується одяг і волосся?

volossjaМабуть кожен з нас помічав, що при терті волосся об светр чи терті одягу з вовни або з синтетичних матеріалів об тіло людини виникають невеличкі електричні розряди. Справа в тому, що при терті діелектриків чи напівпровідників виникає статична електрика. Це неприємне відчуття найбільше переслідує дівчат з довгим волоссям. І тут виникає питання: що робити, якщо електризується одяг і волосся? Вихід є – головне дотримуватись порад.

Кожна поважаюча себе жінка повинна доглядати за собою, зокрема і за своїм волоссям. Пошкоджене та сухе волосся більше електризується, тому потрібно робити все, щоб контролювати його стан. Насамперд волосся потрібно зволожувати. Для цього добре підходять як магазинні так  і домашні маски. Потрібно звести до мінімуму користування феном та іншими засобами, що палять чи сушать волосся, а також бажано відмовитись від хімічних завивок та фарбування.

Ще однією з порад по догляду за волоссям, що електризується є зволоження повітря. Можна купити у магазині зволожувач повітря, або просто поставити біля батареї посудину з водою.  Також потрібно пити більше води, приблизно на пів літри більше за свою норму.

Спеціалісти по догляду за волоссям радять використовувати засоби для укладання волосся на водній основі та полоскати волосся у трав’яних розчинах,= чи змащувати його маслами і ефірними оліями. Наприклад, масла лаванди та троянди виступають у ролі антистатика.

el_odjagТакож допомагає варіант – ароморозчісування. Потрібно кілька крапель лавандової ефірної олії нанести на дерев’яний гребінець та розчесати волосся. І саме у таких випадках потрібно розчісувати волосся тільки дерев’яним гребінцем чи щіткою.

І все ж таки, якщо проблема не в волоссі, а в одязі що ж робити?

Для початку під час прання потрібно додавати до ополіскувача антистатичну рідину. Також можна скористатись іншим методом: потрібно взяти ємкість з пульверизатором та налити туди води, додати кондиціонер для білизни та розпилити на одяг. Добре допомагає звичайний метод – потрібно просто змочити руку у воді та провести по одягу, щоб тканина була вологою.

А загалом, потрібно уникати штучних тканин та надавати перевагу льону та бавовні, адже штучні тканини сприяють виникненню статики.

Приготувала Яніна Запотічна

Top