Ви тут
Головна > Техно > Що робити, якщо телефон впав у воду?

Що робити, якщо телефон впав у воду?

phonewaterНапевно з кожним траплялась ситуація, коли мобільний телефон потрапляв під воду. Ви поспішаючи у справах, ненароком пролили воду на телефон. Чи на відпочинку, забувши про гаджет, пірнули у воду. Що робити!?

На першому етапі паніки, ми швидко намагаємося включити телефон зі словами ”та він не довго пробув у воді” чи ”та він лише торкнувся, вода не встигла проникнути під панель”. На другому етапі починаємо шукати поради в інтернеті, але розмаїття способів виходу з халепи велике, і кожен другий заперечує правильність попереднього.

Так, що ж робити насправді, якщо мобільний телефон впав у воду? Ми розповімо вам, як правильно діяти. Дві основні і найбільші помилки, які ми скоюємо в паніці:

  • Включаємо телефон  одразу після потрапляння води

Це може призвести до короткого замикання. Після якого ”реанімувати” процесор з мікросхемами буде практично неможливо, навіть для професіоналів.

Порада: зніміть зовнішні панелі, вийміть батарею, SIM-карту та розберіть телефон на деталі.

  • Сушимо деталі телефону гарячим повітрям фену

Цим ви лише покоробите корпус телефону, його пластикові деталі, контакти та ніжки мікросхем.

Порада: краще використати паперові рушники чи серветки. Вони швидко вберуть вологу без додаткової шкоди. Після чого можете спробувати просушити деталі за допомогою холодного повітря фену з невеликої відстані, але все ж я б не радила. Тому що не всі фени мають таку функцію.

EndeПісля надання ”першої допомоги”, віднесіть телефон до сервісного центру, адже в ньому можуть не працювати певні функції. Наприклад, фотозйомка чи мікрофон, або в випадку з кнопковими телефонами, деякі кнопки.

Зазвичай, ситуація, коли телефон потрапляє під воду, трапляється на природі чи на будь-якому іншому виді відпочинку. Тож кращою порадою, перш за все, буде не брати дорогих чи складних за конструкцією телефонів на відпочинок.

Наприклад, телефони з сенсорним введенням виходять з ладу найшвидше. У будь-якому випадку, втратити дешевий гаджет не так шкода. Фото можна робити фотоапаратом, до речі якість буде краща. А функції ”зробити виклик”, ”прийняти виклик” та ”надіслати  SMS” є у наявності кожного телефону.

Проте, якщо ви не хочете розставатись зі своїм пристроєм зв’язку, то не забудьте хоча б купити водонепроникний чохол.

Підготувала Анастасія Мілещенко

Top