Ви тут
Головна > Лайфстайл > Що таке бодіфлекс

Що таке бодіфлекс

flixБодіфлекс − це дихальна гімнастика, що дозволяє позбутися зайвих жирових відкладень, досягти необхідних форм і схуднути. Ця гімнастика забезпечує киснем всі клітини тіла. Система бодіфлекс включає в свій комплекс 12 вправ, які коригують всі м’язи − від обличчя і шиї,  до живота і ніг.

Світову популярність система бодіфлекс отримала завдяки відеокасеті і книзі, де авторка − Грір Чайлдерс , розповідала і описувала свої вправи, які допомогли їй позбутися зайвої ваги.

Програма бодіфекс дійсно допомагає схуднути та коригувати фігуру, але за умови, що вона увійде в образ життя. Програму можуть використовувати люди з будь якою фізичною підготовкою. Дихальна гімнастика бодіфлекс не вимагає важких виснажливих навантажень

В основі бодіфлексу лежать дихальні вправи, а також тренування на гнучкість. Завдяки спеціальному диханню бодіфлекс, всі клітини збагачуються киснем, за рахунок чого відбувається стабільне схуднення, а спеціальні пози дозволяють коригувати необхідні місця (живіт, стегна, сідниці).

Дихання цієї гімнастики складається з п’яти етапів.

1) Зробити максимальний вдих через рот.

2) Швидко і різко вдихнути носом (вдихи мають бути гучними)

3) З силою зробити видих всього повітря через широко відкритий рот.

4) Затримати дихання на кілька секунд, глибоко втягнути живіт і при необхідній позі дорахувати до десяти.

5) В останньому етапі потрібно розслабити всі м’язи і спокійно вдихнути.Bodyflex1

Пам’ятайте, вдихати при виконанні вправ бодіфлексу потрібно завжди через ніс, а видихати − строго через рот.

У бодіфлекс головне це регулярність, тож якщо ви не будите щодня виконувати дану гімнастику, успіхів в схудненні не буде. Заняття бодіфлекс найкраще виконувати вранці перед сніданком, якщо не виходить − за 2 години до вечері.

Для початківців щоденні п’ятнадцятихвилинні заняття дають чудові результати вже після першого тижня тренувань. При правильному виконанні вправ можна зменшити талію на 4-10 сантиметрів.

Принцип дії полягає в тому, що кисень зміцнює внутрішні органи і м’язи, а також сприяє спалюванню жиру. Підвищується тонус м’язів, внаслідок чого відчувається прилив сил та бадьорості, шкіра стає більш пружною і здоровою, пропадають синці під очима.

Інколи кажуть, що дана система шкідлива, тому що під час вправ, де потрібно затримувати дихання, відбувається кисневе голодування.

Top