Ви тут
Головна > Техно > Що таке комфортне житло?

Що таке комфортне житло?

skylineЩо таке комфортне житло? Затишний особистий простір у поєднанні зі стильними дизайнерськими рішеннями в інтер’єрі, зручне планування та неодмінно вдале розташування. Чи цього достатньо? Звісно, але що, якщо ми скажемо, що може бути й краще?

Уявіть собі, що у вас є персональний зимовий сад, тераса з неймовірним краєвидом, бібліотека та справжній клуб із лаунж-зоною та місцем для проведення ділових зустрічей. Чи потрібно бути олігархом, щоб мати такі апартаменти? Ні, відтепер це все доступно в самісінькому центрі Києва в сучасному житловому комплексі Skyline.

По-справжньому VIP Kiev apartments можуть похвалитись надзвичайно зручним розташуванням в центрі столиці вздовж вулиці Щорса в зеленій зоні між бульваром Лесі Українки та вулицею Великою Васильківською. Чи може місце розташування бути кращим, адже до урядового кварталу всього 10 хвилин пішої прогулянки, та й основні транспортні артерії міста знаходяться всього лиш за кількасот метрів.

Крізь великі панорамні вікна вашої квартири відкриватиметься просто неймовірний вид на Київ. Чудові краєвиди нікого не залишать байдужими, а піднявшись на терасу погожої літньої ночі ви зможете відчути себе на вершині світу!gk_skyline

Вишуканість та по-справжньому професіональний підхід у створенні дійсно комфортного житла в Skyline проявляється у всьому. На території комплексу окрім вже згаданих бібліотеки, клубу та зимового саду є ще й фітнес-центр та тренажерний зал, доступ до якого буде лише у мешканців житлового комплексу.

І звісно головне: житловий комплекс Skyline – це новобудова у центрі Києва, у спорудженні якої використовуються лише най якісні будівельні матеріали та обладнання. Ліфти, вікна, внутрішнє оснащення − від визнаних у всьому світі виробників. Тож у вас ніколи не виникатиме незручностей, які були б пов’язані з непрацюючим ліфтом чи несправною проводкою.

Особливе місце у житловому комплексі Skyline приділено і безпеці вашого майна та ваших близьких. Це проявляється у наявності сучасного високотехнологічного обладнання та систем відеоспостереження, так і у використання сучасних екологічно чистих матеріалів при будівництві. Сучасні технології та системи вбережуть вашу квартиру від пожежі та навіть зможуть попередити випадкове затоплення. А високоякісні матеріали забезпечують чудову звукоізоляцію.

Тож, якщо у ваших планах купити квартиру на Печерську, то житловий комплекс Skyline – ваш найкращий вибір.

Top