Ви тут
Головна > Лайфстайл > Що таке консалтинг

Що таке консалтинг

консалтингВід розпаду Радянського Союзу на українському ринку з’явилася чимала кількість консалтингових фірм, але далеко не кожен українець розуміє, що таке консалтинг і чим займаються подібні підприємства.

Термін «консалтинг» походить з англійської і означає «консультування». Тобто,це такий вид професійних послуг, які надаються клієнтам, що зацікавлені у поліпшенні та оптимізації свого бізнесу.

Звучить достатньо абстрактно, але на ділі консалтинг передбачає складання перспективного плану розвитку підприємства, аналіз наявних бізнес-процесів, а також впровадження інноваційних технологій у бізнес клієнта. Таким чином, скориставшись послугами консалтингової фірмі, клієнт дізнається,як за умови найменших витрат досягти максимального прибутку від свого бізнесу.

Якщо заглибитися в суть процесу надання консалтингових послуг, то можна виокремити наступні форми консалтингу: консультування з того чи іншого питання, прогнозування, складання аналітичних звітів та планів, безпосередня допомога щодо організації управління, впровадження інновацій та ін.консалтинг

Найчастіше до консалтингових фірм звертаються щодо питань оподаткування та надання юридичних послуг. Не відстає аудит, ревізійна діяльність та бухгалтерський облік. Менш розповсюдженим є консалтинг щодо управління фірмами та компаніями.

Але окрема консалтингова фірма не завжди може займатися наданням таких різних послуг одночасно, тому дуже поширеною є спеціалізація в певній галузі, приміром, консалтингові аудиторські фірми, юридичні тощо. Саме тому кожна фірма вкладає в поняття консалтингу своє значення.

Top