Ви тут
Головна > Світ > Що таке онлайн освіта

Що таке онлайн освіта

School and study on a laptopМабуть, 5-7 років тому ми й не могли повірити тому фактові, що отримати освіту можна і вдома, не відвідуючи університет. А зараз цей вид навчання набирає дедалі більшої популярності серед студентів, тих хто хоче надолужити втрачені роки і все-таки отримати освіту і серед людей, які просто не можете жити без вдосконалення самих себе.

Тож, що ж таке “онлайн освіта“? Онлайн освіта (а якщо бути правильним, то дистанційна освіта) – сукупність всіх освітніх програм, починаючи з найнижчих – підвищення кваліфікації, і закінчуючи найвищими – акредитовані програмами з вищої освіти.

За що люблять онлайн освіту? За її переваги і комфортні умови. Так, вам не потрібно постійно відвідувати пари, лекції, семінари, ви можете навчатись за своїм ПК у будь-якому зручному для вас місці: дім, кафе, ба навіть робота. Також, це неймовірно зручний варіант для людей які працюють чи не мали змогу отримати вищу освіту в минулому (за браком коштів, можливостей, часу).

Дуже часто дистанційну освіту плутають із заочною формою навчання, яка розповсюджена по всіх вишах України. Схожість є, але різниця вагоміша. Якщо ви навчаєтесь заочно, то відвідуєте університет 2 рази на рік і займаєтесь самоосвітою. А у разі дистанційного навчання ви матимете постійне спілкування з професорами та викладачами вашого вузу. Весь цей цікавий процес відбувається за допомогою засобів зв’язку: телефон, факс, скайп та інтернет ресурси. Саме це дає вам гарантію отриманих знань, рівень яких не поступається рівня очної форми. Адже ваш викладач постійно завдає нові завдання та слідкує за правильністю вашого виконання. Тож, якщо виникнуть запитання, відповідь в отримаєте миттєво.online-osvita

Єдиний недолік – якість онлайн-навчання. Але все залежить від вас, і тільки від вас. Адже ресурсів, з яких можна черпати інформацію згідно з навчальним планом безліч, але якщо немає бажання, то і в голові пусто. Також, при виборі онлайн освіти будьте обачними і пильно читайте умови та відгуки. Адже, якщо у вибраному вами курсі відсутня онлайн консультація викладачів, то таке навчання користі мало принесе.

Ще один важливий фактор – наявність віртуального класу. Адже кількість людей, які користуються послугою вашого курсу, характеризує популярність і довіру, якість і професійність. Потрібно бути обережним при виборі, адже можна натрапити на шахраїв, і тоді і час, і кошти, і ваші зусилля будуть марними, а омріяна освіта дістанеться комусь іншому.

Тож, боріться за своє щастя і використовуйте все можливе для здійснення своєї мети.

Top