Ви тут
Головна > Лайфстайл > Секрет популярності Опри Вінфрі

Секрет популярності Опри Вінфрі

Популярний щотижневик Америки ‘Time’ нещодавно опублікував список найбільш впливових людей 2011. До першої десятки потрапила всесвітньовідома телеведуча Опра Вінфрі. Напевно, ви неодноразово дивилися її шоу та читали про цю жінку у журналах. Та чи задавалися ви питанням: чому саме вона досягла такого успіху? що в ній особливого? Спробуємо з’ясувати, чому саме ця телеведуча здобула світову славу.

Опра Гейл Вінфрі народилася 29 січня 1954 року в містечку Костюшко (штат Міссісіпі) в бідній родині баптистів. Дитинство дівчинки було дуже складним. Перші шість років свого життя Опра виховувалася на селі бабцею, а потім з матір’ю переїхала до штату Вісконсін у гетто Мілуокі. До школи Опра пішла в 13 років, але через фінансові проблеми дівчина не могла відвідувати школу щодня. У віці 14 років вона тікає з дому, вагітніє і народжує дитину, яка невдовзі помирає.

Тоді мати Опри відправляє її до батька, Вернона Вінфрі, у Нешвіл (штат Теннессі). Батько береться за освіту дівчинки і Опра Вінфрі стає однією з найкращих студентів в Університеті Штату Теннессі, де вона вивчає комунікацію. У 18 років майбутня телезірка здобуває перше місце в театралізованому конкурсі «Miss Black Tennessee». Ця перемога значно укріпила віру дівчини у власні сили.

Потім Опра Вінфрі влаштовується на роботу в місцеві ЗМІ і стає першою жінкою-репортером телебачення Нешвілу і, крім того, першим наймолодшим репортером. У 22 роки Опра вже працює на телеканалі WJZ, що у Балтиморі. З досвідом роботи телеведучою, у 30 років Опра ризикує і відправляється до Чикаго, щоб розпочати роботу над ранковим ток-шоу. Опра Вінфрі так прийшлася до душі глядачам та телеканалу, що через рік ток-шоу перейменовують на The Oprah Winfrey Show!

Але ця фантастична жінка не зупинилася на кар’єрі телеведучої у пробує себе у кіно. Її дебютом стала роль у фільмі Стівена Спілберга «Квіти лілових полів». За цю роль Опра Вінфрі отримує Оскара як найкраща акторка другого плану, а також премію «Золотий глобус». Потім вона грала у фільмах «Скинь маму з потяга» та «Рідний син».

За успіхи на телевізійному поприщі Опра Вїнфрі здобула почесну нагороду Телекоментатор року (1988 рік).

Якщо ви гадаєте, що й на цьому Опра спинилася – ви дуже помиляєтеся! Енергії цієї надзвичайної жінки вистачило навіть на продюсування кількох фільмів. Крім того, Опра Вінфрі – чудовий бізнесмен, адже вона є власницею журналу TheOprah Magazine та компанії Harpo Studies. А в 2006 році вона уклала угода зі супутниковим телеканалом XM Satellite Radio на суму 55 мільйонів доларів!

Шоу Опри Вінфрі вже 25 років в ефірі, це найбільш популярне шоу в Америці. У 140 країнах світу його дивляться біля 70 мільйонів чоловік, а статки Опри оцінюються в 2,3 мільярди доларів!

На нашу думку, секрет популярності Опри – це її щирість, прагнення зробити світ кращим та відсутність страху перед новими горизонтами.

Top