Ви тут
Головна > Техно > Секрети ефективності сайту

Секрети ефективності сайту

Ви дуже помиляєтеся, якщо думаєте, що просто створивши сайт, Ви заодно отримаєте і миттєвий результат від нього. Щоб Ваш сайт приносив прибуток і був відвідуваним, необхідно засвоїти деякі правила.

Отже, запам’ятайте:

1. Сайт із невеликим відсотком текстової інформації (без активного наповнення надалі) не буде відвідуваним без розкрученого бренду в офлайні.

2. Без регулярного наповнення Ваш сайт буде сприйнятий пошуковими системами як “мертве місце”. Саме тому необхідно мінімум 2-3 рази на тиждень “годувати” його свіжим (унікальним) контентом.

3. В ідеалі кожна сторінка сайту повинна містити мінімум 2 тис. зн. тексту, інакше вона сприймається пошуковими як така, що не несе корисної інформації для користувача. Особливо це правило актуально для головної сторінки. Якщо кількість сторінок з графікою переважає – необхідно часто наповнювати текстові сторінки. Якщо Ви людина зайнята і не можете займатися день у день оновленням сайту – Ви можете замовити цю послугу у фахівця.

4. Навіть при активному оновленні сайту Ви не побачите швидкого результату. Згідно зі спостереженнями багатьох веб-майстрів, сайт, вік якого менше півроку-року, пошукові системи тримають в так званій «пісочниці». Коли ж сайт проходить перевірку часом (за умови його активного наповнення та розвитку) Ви зможете насолодитися бажаним ефектом від його роботи.

5. Якщо послуга, яку Ви пропонуєте інтернет-громадськості не є унікальною – не ігноруйте силу SEO. Тут Вам знадобиться послуга складання семантичного ядра сайту, згідно з ключовими запитами якого повинен формуватися контент сайту. Написання SEO-текстів має цілий ряд нюансів, тому дуже важливо не переборщити з ключовими словами, підібрати правильне кількість різних типів запитів, які будуть зустрічатися в статті.

Якщо вам потрібен сайт-портфоліо або сайт послуг, ви можете замовити сайт. Крім створення сайтів, ми пропонуємо ряд супутніх послуг: написання унікального контенту, seo-оптимізація тексту, переклади, обробка фотографій, ведення груп та акантів у соціальних мережах тощо.

Top