Ви тут
Головна > Стрічка новин > Шоколад долає віруси?

Шоколад долає віруси?

Нещодавно вчені Центрів з контролю і профілактики захворювань, що у США, виявили, що шоколад і виноград містять речовину ресвератрол, що має антивірусний ефект, пише MedicalXpress.

Втім, як зазначає Шуай Цао, дослідник, що вивчає вплив ресвератролу, від вірусів віспи у клітинах людини виявилися дієвими такі концентрації ресвератролу, які є значно вищими, аніж у їжі. Ця речовина може бути хімічно синтезована або виокремлена з фруктів.

Дослідники зазначають, що відкриття використання ресвератролу як додаткового лікування вірусних хвороб є дуже важливим, зважаючи на зростаючу резистентність людського організму до ліків.

До речі, гіркий чорний шоколад із високим вмістом тертого какао (більше 60%) – має ряд корисних властивостей, зокрема знижує кров’яний тиск і підвищує здатність організму засвоювати цукор. Також цей смачний продукт містить вітаміни групи В, калій, залізо, кальцій і магній.

Також гіркий шоколад покращує мозковий кровообіг, завдяки чому пам’ять стає міцнішою й зростають розумові здібності. Гіркий шоколад визнаний відмінним антидепресантом, тож немає нічого кращого аніж перед стресовою подією пригостити себе шматочком чорного шоколаду.

Втім, слід зважати і на мінуси цього продукту, адже чорний шоколад – висококалорійний, містить кофеїн, тож його не варто вживати тим, хто слідкує за власною фігурою, а також дітям. Окрім цього, сьогодні досить складно на полицях маркетів знайти справді якісний гіркий шоколад без зайвих добавок.

Top