Ви тут
Головна > Стрічка новин > Штучний інтелект працює краще за юристів

Штучний інтелект працює краще за юристів

Штучний інтелект, розроблений компанією LawGeex, підтвердив свої знання в сфері юриспруденції. Так, за 26 секунд програма продемонструвала середній показник знання документів і законів на рівні 94%. У той час як найкращі фахівці галузі змогли визначити неточності угод лише за 92 хвилини із результатом 85%.

Компанія LawGeex вже протестувала і презентувала власну розробку, тож за підсумками експерименту штучний інтелект краще знає закони і швидше аналізує документи, аніж фахівець-юрист, на 9%.

Зі слів Еріки Бьюел, професора права Університету Дьюка (США), штучний інтелект поки що не може повністю замінити юриста, але може суттєво пришвидшити його роботу і зняти низку рутинних задач.

Також стало відомо, згідно з доповіддю некомерційної дослідницької компанії OpenAI під назвою “Шкідливе використання штучного інтелекту”, використання ШІ може нести людству суттєві загрози. Так, ніхто не гарантує, що можливості роботизованого інтелекту не використають шахраї або терористи.

Приміром, злочинець може придбати дрон, встановити на нього ПО для розпізнавання облич і здійснити на когось напад. Окрім цього, можливості ШІ дозволяють говорити голосом будь-якої людини, тож шахраї зможуть видавати себе за іншого. Боти можуть бути використані для створення журналістських матеріалів з метою політичної маніпуляції тощо.

Тож дослідники закликають владу розглянути можливі наслідки використання ресурсів ШІ.

Top