Ви тут
Головна > Світ > Скільки коштують сигарети?

Скільки коштують сигарети?

Як ви думаєте, скільки коштують найдорожчі сигарети в світі? Енциклопедія Корисного з’ясувала, що їх виробляє британська тютюнова компанія Chancellor, а коштують ці сигарети більш ніж 300 гривень за пачку.

Назва найдорожчих сигарет “Treasurer” досить промовиста, адже в перекладі вона означає “скарбник”, що дуже символічно – бідна людина навряд чи зможе дозволити собі курити сигарети, які коштують 25 фунтів стерлінгів за пачку. Можна підрахувати, що коштують сигарети близько 15 гривень за одну штучку. Для порівняння, сигарети Marlboro Lights коштують в Лондоні – 4 фунти, що більш ніж в шість раз дешевше.

Сигарети, які коштують найбільше в світі вручну набиваються тютюном сорту Virginia. Виробництво “Treasurer” знаходиться в Нідерландах, де відомі тютюнові майстри, голландці, роблять це майстерно, і упаковують їх в алюмінієві пачки із закругленими краями. Можливо саме тому сигарети “Treasurer” коштують так дорого.

Від підробки цю марку сигарет охороняє те, що тютюн загортається в спеціальний папір, що має голографічні знаки. Окрім того продаються найдорожчі сигарети тільки в спеціалізованих магазинах.

У компанії виробника не приховують і відкрито говорять про те, що коштують сигарети так дорого лише з розрахунку на пафос. Рекламна кампанія, яка велася у Великобританії йшла з гумористичним ухилом, слоган був такий: «Найдорожчі сигарети – сигарети Treasurer – наносять шкоду вашому бюджету».

Top