Ви тут
Головна > Стрічка новин > Скільки заробляють у Google?

Скільки заробляють у Google?

Нещодавно корпорація Alphabet, до якої належить і Google, розкрила середній рівень заробітних плат своїх працівників, повідомляє Wall Street Journal. Виявилося, що в середньому працівник корпорації отримує 197 тис. дол. щорічно.

Тож зараз, згідно з даними індексу S&P 500, корпорація посідає четверте місце за величиною зарплат. Першість здобула Incyte Corp., де працівники заробляють 253 тис. щорічно, а на другому місці – Facebook із результатом 240 тис. дол. Трійку лідерів замикає фармацевтична компанія Vertex Pharmaceuticals – 211 тис. дол.

Цікаво, що Ларрі Пейдж, виконавчий директор Alphabet, за минулий рік заробив символічний 1 доллар, як і Марк Цукерберг, засновник Facebook. Втім, окрім доллара, він отримав компенсацію витрат на безпеку і поїздки у розмірі 8,8 млн дол.

Як зазначають у Wall Street Journal, заробітні плати в IT-секторі значно вищі, аніж в інших компаніях. Так. половина компаній, що ввійшли до рейтингу, заявили, що середня зарплата їх працівників становить 85 тис. дол. Зарплати в компаніях, що розробляють ПЗ, вищі, аніж у виробників обладнання.

Так, в Amazon середня заробітна плата становить лише 28,4 тис. дол. щороку, адже більшість працівників зайняті розвантаженням і доставкою товарів, отримуючи ту ж оплату праці, що і працівники інших складів.

До речі, нещодавно було проведене дослідження, скільки в середньому затримуються працівники у світових компаніях. Цікаво, що навіть попри щедрі бонуси, працівники звільняються вже за кілька років.

Так, в Uber в середньому працівник залишається у компанії на 1,8 років, у Dropbox – 2 роки, у Tesla – 2,1 років, а в Facebook – 2,5 років.

Більш лояльними працівники є до Apple (5 років), Adobe (5,3 роки), Oracle (7 років) і Cisco (7,8 років).

Top