Ви тут
Головна > Світ > Snickers зникне з продажу

Snickers зникне з продажу

Неймовірна новина про батончики Snickers – найпопулярніший шоколадний батончик знімуть з продажу. Щорічно по всьому світу компанія Mars заробляє близько 2 млрд. доларів від продажу батончиків Snickers. Батончик з карамеллю, нугою і товстим шаром шоколаду був визнаний занадто калорійним, через що він буде знятий з виробництва.

В рамках нової програми, прийнятої компанією, обмежать виробництво усіх батончиків, калорійність яких перевищує 250 кілокалорій. Серед них Snickers (540 ккал) і деякі види батончика Twix (474 ккал) в форматі king-size. Радикальна міра пояснюється представниками компанії тим, що Mars взяла курс на поліпшення поживної цінності продуктів та запобігання хвороб, пов’язаних зі вживанням висококалорійної їжі.

Батончики Снікерс в форматі кінг-сайз зникнуть з прилавків магазинів до кінця наступного року. У компанії вже підрахували, що до кінця 2015 року це дозволить знизнизити споживання на 1 500 000 000 000 калорій.

Батончик Snickers має 80-річну історію. Вперше він з’явився у 1930 році під назвою Marathon у Великобританії та Ірландії. Цікаво, що рецепт Снікерса був придуманий вихідцем з Білорусі, Петром Царуком. Він винайшов рецептуру виготовлення шоколадного батончика ще в 1923 році, однак випуск солодких батончиків розпочався лише 7 років тому.

Зараз власники компанії Марс займають 27 і 28 місця в списку найбагатших людей планети. До складу компанії входять марки M&M’s, Snickers, Dove, Extra, Orbit, Mars, а також Pedigree, Royal Canin і Whiskas, кожна з яких оцінюється в суму не менше мільярда доларів США.

Top