Ви тут
Головна > Світ > Способи очищення води в домашніх умовах

Способи очищення води в домашніх умовах

wodaВода − одна з найголовніших і найпотрібніших елементів для нашого організму. Адже наше тіло на 80% складається з води.

Вода − найкращий розчинник і незамінна у всьому. Втім, лише 3% від світових запасів води придатні для використання людиною.

В Україні ситуація з питною водою не менш сумна. Адже майже в усіх областях є проблеми не тільки з водопостачанням, а й якістю і чистотою води. Взагалі, стандарти очищення води в нашій країні дуже застаріли і відрізняються від європейських. І після очищення вода перетворюється на отруту з букетом хімічних елементів.

Як тоді бути з очищенням води? Встановлювати дорогі фільтри? Ні, можна обійтись і без них. Адже існує безліч способів очищення води в домашніх умовах.

Перший спосіб − найпростіший, але неефективний при значному забрудненні води − відстоювання води. Даний процес дозволяє вивільнитись хлору та сірководню, якими очищують воду на очисних станціях та осісти більш важким елементам (карбонатам та важким металам). Відстоювати воду потрібно протягом 3-6 годин. Важливий факт − вживати лише 2/3 води, яка відстоялась, а решту − обов’язково злити. Найкраще цей спосіб підходить для води, яку подають у квартири у великих містах.voda

Інший спосіб − дистиляція води в домашніх умовах. Цей спосіб дуже ефективний, але при знезараженні води знищуються і корисні елементи. І тому вживати таку воду постійно не можна. Це призводить до вимивання корисних солей з організму. Тому дистилювати воду потрібно тільки в окремих випадках, коли іншого виходу немає.

Насичення кремнієм славиться своєю ефективністю та цілющими властивостями. Все це завдяки кремнію, який дезінфікує, знезаражує та вбиває шкідливі організми

Третій спосіб очищення води − заморожування. Саме цей процес дозволяє відділити шкідливі домішки від чистої прісної води. Для цього налийте воду у пластикову пляшку і покладіть горизонтальну у морозильну камеру. Слідкуйте, щоб вода замерзла наполовину. Тоді, воду, яка не заморозилась, злити, а використовувати лише лід. При замороженні першою заморожується чиста вода, а вже потім − важкі метали.

Насичення кремнієм славиться своєю ефективністю та цілющими властивостями. Все це завдяки кремнію, який дезінфікує, знезаражує та вбиває шкідливі організми, також наповнює воду корисними природними елементами. Проводиться насичення дуже просто: попередньо куплені в аптеці шматочки помити, вкинути в посудину з водою і залишити так на 24 години. Вже через добу ця вода придатна для споживання. Вражає те, що кремнієва вода − справжня панацея від багатьох хвороб.

“Соління” води − дуже незвичайний спосіб для очищення воли, але дієвий. Цей спосіб підходить для тих, хто любить пити солону воду. Для цього необхідно взяти 1 ст. ложку солі, вкинути в 2 літри води, гарно перемішати і почекати 20 хвилин, поки сіль вбиває шкідливі мікроорганізми та допомагає осідати важким металам. Після 20 хвилин воду можна вживати.

Активоване вугілля − вихід для тих, хто зібрався в похід чи на пікнік. Але це стосується не тільки отруєнь, але й фільтрації води. Так, поклавши у воду 20 таблеток вугілля, замотаних у бинт, ви зможете вирішити проблему з нестачею чистої води. Вже за 12 годин вода буде придатною до споживання. Єдиний нюанс − тримайте воду у прохолоді.

Срібна вода − найстаріший спосіб очищення води, який використовувався ще в Стародавньому Римі. Цій воді приписують цілющі властивості знезараження та загоювання, бо срібло є антисептиком. Але використовувати метал потрібно лише високої якості, бажано з 999 пробою. Для сріблення води потрібно занурити в глечик срібний предмет, і все! Головне правило під час вживання срібної води − маленькі порції. Адже, бажаючи поправити своє здоров’я, ви можете отруїтися токсинами, які вивільняються зі срібла.

Тож, ваше здоров’я у ваших руках! Експериментуйте і знайдіть для себе найзручніший метод очищення води в домашніх умовах. Бо вживати проточну воду не тільки шкідливо, але й небезпечно.

Top