Ви тут
Головна > Світ > Сучасні телевізори: що нового?

Сучасні телевізори: що нового?

2d843b8e072f9c21cfee76b9eae6b029У сучасному суспільстві є речі, без яких важко уявити його існування. Це і громадський транспорт, і супермаркети, і багато інших буденних речей. Точно так само і будь-яка сім’я не може обійтися без холодильника, пральної машини і, звичайно ж, телевізора.

Від часу свого винаходу телевізор встиг пройти шлях від громіздкого і важкого монохромного ящика до витонченої, тонкої, насиченої кольорами панелі, яка з елегантністю впишеться в сучасний інтер’єр. Звичайно, дизайн сучасних телевізорів змушує захоплюватися ними, але головне, що в них змінилося за останні кілька десятків років, – функції.

Зараз вже нікого не здивуєш бездоганною якістю картинки, яскравістю, насиченістю і реалістичністю передачі кольору, а ось наявність деяких функцій в телевізора може бути приємною несподіванкою. Давайте спробуємо розібратися, що ж такого вміють сучасні телевізори, чого не вміли їх прабатьки.

Мабуть, головною особливістю сучасних ТВ є їхня «розумність». Все більшою популярністю на ринку користуються телевізори з функцією SmartTV. Сьогодні складніше купити телевізор LG, Samsung, Philips чи будь-який інший без цієї функції. Її суть полягає в тому, що ваш новий телевізор без проблем може потоваришувати з мережею Internet. Тепер для того, щоб переглядати ролики на Youtube чи спостерігати за оновленнями ваших сторінок в соцмережах не потрібно комп’ютера чи телефону. Ваш телевізор, по суті, перетворюється на величезний планшет. Зручно, чи не так?

Що ж, доступ до мережі – це звичайно цікаво і дуже зручно, але, купуючи телевізор ми, в першу чергу, хочемо використовувати його за призначенням – для перегляду улюблених програм, шоу, серіалів, спортивних подій тощо. Що ж нового можуть запропонувати сучасні телевізори, які завжди можна придбати в інтернет-магазині https://ktc.ua/, в сфері безпосередньо телебачення?

Чи не найбільш потрібною функцією, яку завжди хотіли глядачі, була можливість поставити ефір на паузу, а потім продовжити з того ж місця нічого не пропустивши. В сучасних телевізорах з функцією Time Shift це стало можливо. Окрім того з’явилась можливість запису улюблених телепередач чи спортивних подій, навіть якщо вас немає вдома, просто за розкладом, а технології віртуальної реальності дозволяють відчути справжню присутність при перегляді.

Сучасний світ дуже стрімко змінюється, а разом з ним змінюються технології. Здавалося б, звичні нам речі, такі як телевізори чи холодильники, наділяються зовсім незвичними для них функціями, які, тим не менше, можуть значно спростити наше життя.

Top