Ви тут
Головна > Техно > Світлодіодна стрічка 5630 – особливості та характеристики

Світлодіодна стрічка 5630 – особливості та характеристики

215_2749496362Світлодіодна стрічка 5630В останнім часом світлодіодні стрічки стали популярним атрибутом в облаштуванні інтер’єру і екстер’єру житлових будинків. Це обумовлено неймовірною практичністю таких стрічок – вони порівняно економічні і здатні видати саме те кількості світла, яке потрібно. Їх особливістю є те, що вони можуть служити для прикраси, як житлового будинку, так і будь-якого іншого споруди, машини, для обробки фонтану або декору чого-небудь. Для освітлення зовнішньої сторони будівель і споруд існують спеціальні вологозахисні лід-стрічки.
Використання світлодіодних стрічок в інтер’єрі приміщення, надає йому зовсім інший вигляд, – це незвично, красиво і, в той же час, практично. Останнім часом, все більша кількість людей починає вдаватися до такого рішення і не помиляються. Однією з найпопулярніших стрічок для цього служить світлодіодна стрічка 5630, сили світла якої буде достатньо, щоб виділити такі елементи інтер’єру, як:

  • дзеркала;
  • переходи в дизайні;
  • невеликі скульптури;
  • шафи і полиці, а також будь-які інші предмети у вашому домі;

Світлодіодна стрічка 5630 ціна

Такі стрічки дуже зручні у використанні своєю універсальністю. Вони з легкістю заміняють всі звичні для вас освітлювальні пристрої, і можуть бути використані при досить різноманітних обставин:

  • для підсвічування внутрішніх рекламних конструкцій;
  • у вуличній підсвічуванні фасадних груп будівель або додаткових декоративних елементів;
  • при висвітленні сходинок, різних ніш, арочних проходів або різнорівневих стель;
  • на кухнях, в саунах і як елементи освітлення басейнів.

За своїм світловим характеристиками світлодіодна стрічка 5630 є досить яскравою, щоб замінити навіть основне освітлення в житлових приміщеннях.

У порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, такі пристрої володіють більшою надійністю і меншою ціною експлуатації. Це робить їх ще більш привабливими. Єдиним їх мінусом є досить висока вартість порівняно зі звичайними лампами розжарювання, але цей недолік нівелюється високою енергоефективністю і величезним запасом робочого часу. Ще одним важливим достоїнством є й те, що установка цих стрічок відбувається без втручання фахівців на будь-яку поверхню, а харчуються вони від звичайної розетки.

Світлодіодні стрічки 5630

Наша компанія вже довгий час займається продажем якісних LED-стрічок від перевірених виробників. Купуючи у нас, ви можете бути впевнені, що робите правильний вибір. Менеджери магазину можуть детально проконсультувати вас з будь-яких питань, що стосуються лід-освітлення. Ви можете купити світлодіодні стрічки 5630, зателефонувавши нашому менеджеру або оформивши замовлення на сайті, – в такому разі менеджер сам зв’яжеться з вами для уточнення всіх деталей. Ви не помилитеся, вибравши саме нас, адже наш персонал володіє величезним досвідом і професіоналізмом в своїй справі, а всі наші товари сертифіковані.

 

Top