Ви тут
Головна > Світ > ТОП-5 найбільш агресивних порід собак

ТОП-5 найбільш агресивних порід собак

chihuahua-3
Чихуахуа

Більшість вважає, що агресивні породи собак або бійцівські, або великі породи. Проте багато хто забуває про те, що без потрібної та правильної уваги, любові, турботи та догляду будь-яка собака почне кидатися і на чужих, і на своїх. І це не обов’язково повинен бути алабай чи англійський бультер’єр.

Наприклад, за останні дослідження з’ясували, що найбільш агресивною породою собак є англійський кокер-спанієль. Статистика показала, що представники цієї породи найчастіше нападають на своїх хазяїв. Та й деякі породи із цього списку вас також здивують, адже на вигляд вони зовсім безпечні та милі.

Агресивний малюк − чихуахуа

Чихуахуа досить мила собачка, а головне: вона невеликих розмірів. Тому багато її власників й забувають про те, що й декоративні породи потрібно дресирувати й виховувати. А ця маленька собачка володіє природною рисою захищати свого господаря від інших людей чи тварин. Також не варто її залишати на довгий час разом із маленькими дітьми, адже у чихуахуа агресивність – природна риса.

Пудель

Багато й відомо про агресивність пуделів. Ці собаки володіють мисливськими звичками. Напад пуделя – це ознака того, що він захищає себе. Часто здається, що пудель грається, але ця гра скоро перетворюється на напад і може призвести до травм як людей, так і інших тварин.

Американський пітбультер’єр

chay-chay
Чау-чау

Багато хто лякається від самої назви породи. І дійсно є чого, адже це – бійцівська порода, яку здавна використовували в собачих боях. Вони була виведена внаслідок схрещування тер’єра та бульдога. Цих собак часто використовують як сторожових, адже агресивність – їхня природна риса.

У міліції дресированих пітбультер’єрів використовують для протидії обігу незаконних наркотиків. Ця порода не найкращий вибір для того, хто хоче завести собаку вперше. Її обов’язково потрібно дресирувати та виховувати. Також активні прогулянки на свіжому повітрі для цієї собаки обов’язкові. Правильний догляд та турбота зроблять із пітбультер’єра чудового домашнього улюбленця, проте не варто забувати про «агресивні» гени породи.

Ротвейлер

Ця порода недалеко пішла від американського пітбультер’єра. Ротвейлерів також вважають агресивними. Цих собак часто використовують в якості сторожів. І справляються вони з цією «роботою» досить успішно, адже у них захищати свою територію – добре розвинений інстинкт. Для цієї собаки обов’язкове дресирування, виховання без надмірної жорстокості та покарань. Не можна їх дратувати. Без потрібно догляду ротвейлер може вирости досить неврівноваженим та агресивним та почати кидатися на людей, хоча це й енергійна та розумна порода. Все ж у деяких країнах (Португалія, Польща, Ірландія) вона вважається особливо небезпечною.

Чау-чау

Однією з найстаріших порід вважається чау-чау. Ця ж порода вважається однією із найагресивніших. З одного боку, це мила пухнаста істота,якій, здається, не важливо, що відбувається навколо неї. Але з іншого боку, якщо собака відчує, що їй не приділяють достатньо уваги та любові, вона може напасти на свого хазяїна. Тому тримати цю собаку недосвідченим собаководам не можна, адже з домінуючим характером чау-чау справитися не так уже й легко.

Top