Ви тут
Головна > Світ > ТОП-5 освітніх сайтів для програмістів

ТОП-5 освітніх сайтів для програмістів

programistЗ кожним роком професія програміста стає популярнішою та актуальнішою. Адже все більше праця людини замінюється комп’ютером та машинами, якими потрібно комусь керувати. Тому ось топ-5 сайтів, що допоможуть початківцям дізнатися тонкощі, секрети та просто набратися досвіду в старших, а вже завзятим програмістам почерпнути невідому або ж цікаву інформацію.

Webmascon

Цей проект допоможе тим, хто бажає створювати чистий, якісний та культурний дизайн. Тут можна знайти найкращі роботи, потрібні та актуальні матеріали по веб-дизайну, веб-розробці, що написані гарними спеціалістами в цих областях з різних куточків світу. Справа в тому, що на цьому сайті, створеному у 1999 році, всі матеріали перекладені російською мовою з англійської. Тобто він дає змогу тим, хто володіє російською, дізнатися деякі секрети програмування. Наприклад, секрети розробки сайтів, аналіз роботи веб-сайту та методи підвищення його віддачі, від початку до кінця методи організації ведення веб-проектів.

Htmlbook.ru

Цей сайт корисний для тих, хто створює сайти. Тут можна знайти все про мову HTML, CSS, графіку та процес створення сайтів, веб-дизайн.

Phpclasses.orgonlajn

Для роботи з цим сайтом вам знадобиться знання англійської, адже він ведеться саме на цій інтернаціональній мові. Його коментаторами, авторами скриптів, тобто дописувачами, є спеціалісти з різних куточків світу. На базі сайту РНР-програміст може знайти різноманітну корисну інформацію для здобуття знань та досвіду. Також тут можна ознайомитися з великою колекцією РНР-класів на «всі випадки життя». Наприклад, РНР 5, XML, Math, Cache, Content management, Graphics, Security. Але для того, щоб завантажити собі ці класи, потрібно всього-на-всього пройти реєстрацію, що не займає багато часу. Тому той, хто має бажання навчитися РНР-програмуванню, почерпнути знання висококваліфікованих спеціалістів та знає хоча б трішки англійську, отримає велике задоволення, працюючи із сайтом.

SoftTime INFO

Спеціалізацією цього сайту є надання різноманітних послуг у програмуванні та розробці сайтів. І саме розділ SoftTime INFO цікавить  найбільше. Чому? Цей розділ містить інформацію про всілякі аспекти мережевого програмування. Наведемо приклад: довідник функцій РНР, підручник РНР, статті про РНР, доступні для вільного завантаження різноманітні скрипти, статті про дизайн, дистрибутиви, форум, де можна також отримати інформацію в досвідчених програмістів.

Php.su

Це портал, а не простий сайт. Тут можна знайти інформацію по РНР, MySQL, а також довідник з функцій РНР, супутні утиліти по РНР, редактори РНР-коду, форуми розробників, де можна запитати про щось незрозуміле.

Top