Ви тут
Головна > Лайфстайл > Топ-5 продуктів, які додають тобі енергії

Топ-5 продуктів, які додають тобі енергії

banan_morkvaБувають такі моменти, коли взагалі немає сил та енергії. Таке враження, ніби вчора розвантажував вагони чи перекопав 10 соток огороду. Іноді ослаблення організму виникає восени та взимку. Багато хто починає пити вітамінні комплекси та енергетичні напої. Тим самим підриваючи здоров’я. Але дану ситуацію можна виправити і за допомогою всім відомих і доступних продуктів, які справжніми акумуляторами енергії для нашого організму. Отже, які продукти додадуть тобі енергії?

Бобові додадуть енергії

Тож, на першому місці опинились всі види бобових. Дієтологи радять замінити половину м’яса, яке вт зазвичай вживаєте, на бобові, адже вони за складом і типом білка майже однакові, але легше засвоюються, тим самим дають більше енергії організму.

Вживаючи бобові замість м’яса, ваш організм отримує корисні калорії, які поповнюють енергетичний резервуар, а от звичайне м’ясо, навпаки, вичерпує ту енергію. Адже під час його перетравлювання кров відтікає до шлунку, тим самим позбавляючи нормального кров’яного постачання мозок, і тоді ви постійно знесилені і вам хочеться спати.

Вся користь бобових пояснюється вмістом заліза, білка, марганцю, тіаміну і фосфору, які у свою чергу продукують інші мікроелементи та вітаміни.yogurt

Насіння і горішки − їжа енерджайзера

Із нестачею енергетичних запасів борються горіхи та насіння. Енергетична цінність цих продуктів неймовірна, не тільки через їх велику калорійність, яка доходить до 600 ккал на 100 гр, а й завдяки мікроелементам, які додають енергії і сил нашому організмові. Крім того, горіхи та насіння містять багато магнію, який теж допомагає при млявості.

Біфідобактерії у йогуртах

Здатен додати енергії організму і йогурт. Так, саме він здатний зарадити цій проблемі. І все це завдяки маленьким біфідобактеріям, які захищають імунітет, надають сил та настрою, а також сприяють налаштуванню роботи травної системи.

Морква

Щоб швидко збадьоритись, з’їж моркву, адже вона містить бета-каротин. Якщо регулярно вживати морквяний сік щоранку, то остаточно забудеш про сонливість після сну. До того ж вітамін А подарує заряд енергії на весь день.

Банан

Не слід забувати й про банан, який багатий за вітамін С і В та на калій. Він не тільки прибавляє сил та енергії, а ще й дарує нам ендорфін − гормон радості. Ендорфін також виділяється при вживанні чорного шоколаду. Втім, банан − корисніший і дієтичніший продукт.

Тож, втрату сил та нестачу енергії можна вирішити вмить і за допомогою простих продуктів. Просто потрібно вибрати улюблені і скласти з них здоровий і енергетичний раціон.

Top