Ви тут
Головна > Лайфстайл > ТОР-7 найкращих ресурсів для фрілансерів

ТОР-7 найкращих ресурсів для фрілансерів

615x200-ehow-images-a01-vm-ta-freelance-writing-jobs-800x800Все популярнішими стають фрілансери, тобто ті, хто мають віддалену або проектну роботу на дому. Це означає, що ви можете робити те, що вам подобається або те, чому вчилися в інституті, вдома, не виходячи за межі квартири. Потрібно лише мати вільний доступ до Інтернету. Сайти для фрілансерів можуть бути або лише для тих, хто вміє та любить писати, для дизайнерів, програмістів, або для всіх них разом. Нас цікавить останній варіант. Ось ТОР-7 ресурсів для фрілансерів.

ТОР – 1. Free-lance.ru – це найбільший та найпопулярніший сайт для фрілансерів. Людина будь-якої професії може знайти тут роботу, потрібно лише зареєструватися. Але тут і конкуренція дуже серйозна, тому спочатку потрібно буде працювати безкоштовно чи за відгуки, щоб зібрати портфоліо, хоча б мінімальне, за своєю спеціалізацією. На цьому на сайті потрібно спочатку здобути певну репутацію, тоді від замовлень ви не матимете спокою, але до цього потрібно добре потрудитися. Цей сайт більше розрахований на тих, хто уже більш-менш розуміється на своїй справі.

ТОР – 2. Freelance.ru. Цей сайт є ідентичним до попереднього. Єдина відмінність – менша популярність. Якщо ви тільки новачок у справі фрілансерів, то краще починати саме з цього сайту. Він також гарний для заробітку.

ТОР – 3. Workzilla – це доволі непоганий сайт для віддаленої роботи. Він також розрахований на новачків. Завдання тут можуть бути дуже простими. Наприклад, потрібно завантажити з Інтернету документ та привести його в належний вигляд, проте й оплата за це відповідно буде низькою.

ТОР – 4. Freelance.com.ua – один з перших сайтів для фрілансерів в Україні. Тут можуть знайти роботу люди різних спеціальностей та професій. На сайті можна знайти роботу за професією, містом проживання, областю.freelance-writer-1024x743

ТОП – 5. Weblancer.net  – тут можуть знайти для себе роботу копірайтери, рерайтери, перекладачі, програмісти, автори текстів та ін. Доволі непоганий ресурс для тих, хто хоче заробити. Це один з перший ресурсів для фрілансерів, тому можна не хвилюватися про те, що тут вас можуть обманути: послуга «Безпечна угода» для користувачів це забезпечує.

ТОР – 6. Freelancejob.ru – тут можете розмістити портфоліо, знайти каталог замовників чи фрілансерів. Якщо ви зареєстровані, то зможете розміщувати вакансії, оголошення, бачити оголошення чи вакансії інших. Замовники та роботодавці можуть шукати потрібних людей за портфоліо, найкращі проекти матимуть статус «рекомендовані пропозиції».

ТОР – 7. Free-lance.su – повністю безкоштовний ресурс для користувачів. Тут можна розміщувати вакансії, знайти роботу за будь-якою кваліфікацією. Проекти можна сортувати за датою, статусом, категоріями, рубриками та ін. Вакансії та резюме зареєстровані користувачі можуть редагувати. Існує функція «анти-спам». Якщо ви, наприклад, розмістили вакансію чи резюме і на електронну пошту вам приходить спам, то ця функція змінить адресу пошти на неправильну.

Top