Ви тут
Головна > Світ > Торти – це особливе задоволення, в якому не можна собі відмовляти

Торти – це особливе задоволення, в якому не можна собі відмовляти

Солодке — це особливе задоволення для більшості людей. Воно піднімає настрій, дає енергію і дарує посмішку. А якщо воно ще й поєднується з мистецтвом, то це взагалі викликає захват! Наприклад, компанія “Темп” пропонує торти в вигляді казкових героїв, логотипів відомих брендів, старовинних будинків і замків, ляльок і т.д.

Часто виникає питання: що подарувати на День Народження людині, в якої все є? Починаєш перебирати багато варіантів і приходиш до висновку: алкоголь, солодке, гроші або статуетку. Але є кращий варіант: приміром, торт у вигляді відкритої валізи з грошима або собачки на подушці. Такому кондитерському шедевру зрадів би кожен! Мало того, він би й запам’ятався на довгі роки.

У Львові більшість будинків і церков — старовинні. Особливо, якщо взяти до уваги центральну частину міста. Просто неперевершено кондитерські майстри “відбудовують” їх з тіста, крему, горішків, фруктів і пудри. По кожному виробу Ви можете впізнати об’єкт, який неодноразово бачили просто йдучи по вулиці. При чому, з вікнами, дверима, дахами та всіма іншими змінімалізованими атрибутами.

Дуже гарно, коли торт прикрашений квітами. Особливо якщо їх багато і різноманітних. Але тоді виникає дилама: і торта хочеться, і з’їсти такий шедевр шкода. І ніби й розумієш, що це звучить смішно, але в такі моменти кожен “впадає в дитинство”!

Торт — це шикарна штука в будь-якому випадку! Поєднання коржів і крему дає можливість відчути особливу насолоду. Ніяке печиво з цим не зрівняється. Особливо якщо випікають з якісних продуктів і дотримуються всіх співвідношень, не порушують гармонії в консистенції.

Не даремно торт — основна складова будь-якого свята: Дня Народження, весілля тощо. Особливо для жінок, які більше, ніж чоловіки люблять солоденьке. А діти! Тут взагалі без коментарів! Мало не вкожного був

Майже в усіх господиньок є зошити з записами найкращих рецептів тортів, які вони готують для своїх рідних, близьких людей. Серед них і бісквітні, і шоколадні, мигдалеві, шаровані, бізе і ще багато-багато інших. А якраз домашня випічка навіть не зрівняється ні з якою фабричною, особливо, якщо всі продукти з села або куплені на ринку в людей, які самі їх виготовляють (на господарстві). випадок з дитинства, коли пообгризав краї торта, злизав крем або з’їв прикраси. Дітей це манить, як магнітом.

Солодке їсти потрібно. Звичайно, в міру. Але не можна собі в такому відмовляти. Дієти — це одне, а гормони щастя (які знаходяться в шоколаді) — це вже зовсім інше. Тому куштуйте смачненьке, посміхайтесь і будьте завжди в хорошому настрої!

Top