Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Євро-2012

Цікаве про Євро-2012

Підготовка до Євро 2012 здійснюється у величезних масштабах. Але що ми знаємо про цю подію справді цікавого? Сьогодні Енциклопедія Корисного пропонує вашій увазі невеличку добірку цікавих фактів про Євро 2012.

Відтепер ви знатимете, що цьогорічний чемпіонат Європи з футболу стане чотирнадцятим в історії, а Європейська футбольна першість відбудеться на території Східної Європи уперше. Ще цікаве про Євро 2012. Як ви гадаєте, скільки вартує кубок, який стане трофеєм команди-переможця? Нагорода важитиме цілих 8 кг і коштуватиме біля 20 тис. євро!

А як щодо місткості приймаючих українських стадіонів? Найбільшим стане київський НСК «Олімпійський», а найменшим – львівський, який зможе вмістити удвічі меншу кількість людей, всього 34 тисячі. Ще цікавий факт про українські стадіони: висота «Донбас-Арени» – 54 метри, за що він отримав звання «спортивної перлини Євро-2012».

Ще один цікавий факт про Євро 2012 – цей чемпіонат буде останнім в історії, у фіналі якого зіграють шістнадцять команд. Вже у 2016 році їх кількість становитиме 24 команди.

До речі, УЄФА вже за місяць до початку Євро-2012 орендує вісім українських та польських стадіонів. Серед останніх наймісткішим є Національний стадіон у Варшаві. На ньому можуть розташуватися аж 55 тисяч фанів.

Top