Ви тут
Головна > Лайфстайл > Цікаве про характер людини

Цікаве про характер людини

harakterСлово «характер» з грецької буквально означає карбування, відбиток. Простими словами, характер – це сукупність позитивних та негативних рис, які ми виявляємо у своїх вчинках та поведінці.

Наш характер дуже пов’язаний з нашими здібностями. Наприклад: колективізм, віра в себе, вимогливість до себе, здорова самокритика, вміння переборювати труднощі, ініціативність – це показники високого рівня здібностей, швидкого власного росту та розвитку.

Через зв’язок характеру і здібностей відбувається формування деяких рис характеру. Якщо дитина допомагає вам по дому чи на городі, то з одного боку вона «навчається праці», а з іншого – в неї розвивається така риса характеру, як працьовитість.

Також наш характер тісно пов’язаний з темпераментом. Так, флегматику важко буде розвивати в собі активність, меланхоліку нелегко стати відкритим і не сором’язливим.

З однією відомою рисою характеру можна зв’язати інші, що за сумісністю будуть також притаманні людині. Наприклад, якщо людина впевнена в собі, то вона й здатна до вольових рішень, вміє критично оцінити себе, принципова.

Характер може змінюватися все життя. Спочатку він формується в дитячому віці – наслідування дорослих, виховання. З підліткового віку найбільше значення відіграє самовиховання. Протягом життя людина чомусь навчається, щось розуміє, переосмислює. Разом з цим змінюється і її характер.

charakЗараз ви можете дізнатися більше про характер свій, друзів, близьких навіть з того, який одяг вони одягають вдома. Отже, вільний одяг свідчить про бережливе відношення до близьких та радість життю, елегантний – впевненість, рішучість, стійкість до життєвих труднощів. Яскраве вбрання – творчість, активність. «Лахміття» свідчить про нестачу ентузіазму і марнославство. Відверте вбрання одягають ті, хто або відчуває нестачу уваги оточуючих, або самозакохані особистості. Мішкуватий одяг – незахищеність.

В Інтернеті можна знайти велику кількість ось таких «правил», за якими можна визначити характер. Почерк, гороскоп, форма обличчя, колір очей, волосся, як людина їсть, ходить, яке місце в кімнаті обирає, як сидить на стільці. До речі, якщо людина сідає на кінець стільчика, це свідчить про її сором’язливість та скутість. Широко розставленні ноги – ознака впевненої в собі людини.

Звичайно, всі ці методи та тести скоріше показують «зовнішню сторону» нашого характеру, а не «внутрішню», адже інколи ми самі не знаємо, на що здатні.

Top