Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Гонконг

Цікаве про Гонконг

Гонконг знаходиться в південно-східній частині Китайської Народної Республіки (КНР). Його населення складає понад 7 мільйонів чоловік.

Гонконг вважається одним з найбільш розвинених міст на планеті. Офіційно Гонконг – це один з двох Спеціальних адміністративних регіонів КНР.

Особливо цікаво те, що до 1997 року Гонконг був колонією Сполученого Королівства, і управлявся губернатором. Під час передачі Гонконгу назад Китаю в ньому все ще перебувало близько 30000 британців.
Саме через те, що Гонконг довший час був під владою британської королеви, автомобільний рух там, як і в Британії, лівосторонній, на відміну від Китаю, де рух є правостороннім.

Гонконг розташований на горбистій місцевості. Найдовша ескалаторна мережа під відкритим небом розташована саме в Гонконгу. В Гонконгу все будівництво ведеться відповідно до фен-шуй. Жодна будівля не може бути побудовано без спеціального аналізу.

Новий аеропорт Гонконгу, який розташований на острові Лантау, сполучається з материком мостом Цин Ма який є найдовшим висячим мостом у світі. У Гонконгу побудовано 7650 хмарочосів. Це робить його містом з найбільшою кількістю хмарочосів у світі, залишивши позаду навіть Нью-Йорк.

Як не дивно, але за статистикою 2009 року, люди тут живуть довше, ніж в будь-якому іншому місті світу. Середня тривалість життя жінок становить 84,79 року, а чоловіків – 79,16 років. До того ж Гонконг має найвищий середній IQ в світі, він становить 107.

Top