Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Індію

Цікаве про Індію

Сьогодні Енциклопедія Корисного розповість вам дещицю цікавих фактів про Індію.  Назва «Індія» походить від річки Інд, яка дала притулок найпершим поселенням. Арійці називали річку Інд «Шинде». Перси вторглися на територію Індії, після чого з’явилася назва «Індостан», яке походить від «Шинде» і «Інду», і є одим з назв земель Індії.

Індія – це дивовижна країна, з яскравою історією, з великою кількістю унікальних ритуалів, традицій і звичаїв, з цікавими жителями і масою пам’яток. У цій статті ми розглянемо деякі цікаві і просто цікаві факти про Індію.

У місті Сурат розташована мало не половина майстерень, великих і маленьких виробництв по ограновуванню алмазів. Хотілося б відзначити, що більша частина каменів шліфується вручну, що не найкращим чином позначається на якості готових виробів. Але в будь-якому випадку, починаючи з 1960 року і до цього дня, Індія є центром ограновування алмазів у всьому світі.

5000 років тому, коли більшість населення землі були кочуючими лісовими жителями, індійцям (жителям Індії) вдалося створити Хараппську цивілізацію. Цивілізація розташувалася на долині Шинде (Захід сучасної Індії).

Ліси в Індії покривають 19,45% всієї території країни. Рослинністю рівнинних територій Індії є савани, ксерофітні рідколісся і листяні ліси. У дельті Гангу і Брахмапутри, на також на схилах Західних Гат ростуть вічнозелені тропічні ліси. На прибережних низовинах знаходяться мангрові ліси, а біля підніжжя Гімалаїв знаходяться заболочені джунглі.

Top