Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Камбоджу

Цікаве про Камбоджу

Населення Камбоджі складає 13 мільйонів чоловік, 80% з яких – кхмери. Більша частина населення проживає в долині річки Меконг і займається сільським господарством.

Камбоджа до цього моменту вважається замінованою країною світу: на її території після військових конфліктів другої половини XX століття залишилося за різними даними від 3 до 6 мільйонів активних мін.

Для виготовлення кулінарних страв кхмери використовують практично будь-яку живність, що мешкає в країні. У Камбоджі можна спробувати варених черепах і їхні яйця, смажених жуків і павуків і т.п.

Кхмерський храм Ангкор в місті Сиемреап, що має розміри 8 на 24 кілометри, є найбільшим храмовим комплексом у світі.

Пномпень – найбільш густонаселене місто Камбоджі, яке поєднує в собі і сучасні будівлі, і стародавні пам’ятники давно минулих епох. Перебуваючи в столиці Камбоджі, обов’язково відвідайте:

Національний Музей Мистецтв – ця будова в кхмерскому стилі є скарбницею історичного та етнографічного надбання країни. Тут виставлені знайдені при розкопках Ангкора реліквії, твори мистецтва та ремесел. Навколо музею безліч магазинчиків торгують антикварними речами і картинами.

Королівський Палац – велична будівля, символ Камбоджі. Зведений палац понад століття тому французами на честь остаточного затвердження Пномпеня столицею Камбоджі під протекторатом Франції.

Заслуговує не меншої уваги, ніж Пномпень, стародавня столиця Камбоджі: Ангкор. За багато століть кхмерські королі звели тут величні храми, палаци і пагоди (культова буддійська споруда у вигляді багатоярусної башти).

На рубежі 10-12 століття Ангкор вважався одним з найбільш розвинених міст стародавнього світу. Проте, в 15 столітті, війська Сіаму зруйнували Ангкор, жителі покинули його, а джунглі захопили його вулиці і будівлі в свої володіння. Неодноразово робилися спроби очистити місто від заростей, але по справжньому їм зайнялися лише в 1990 році. З 1992 року Ангкор знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

Top