Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Лондон

Цікаве про Лондон

ЛондонЛондон – це місто-загадка, світовий символ романтики та меланхолії водночас. Як не дивно, Лондон поставав буквально на болотах, але саме через річку Темза римляни прокладали свої торгові шляхи. Саме тому незабаром Лондон став потужним торговим центром.

Наразі це місто – одне з найбільших міст світу та одне із найдавніших міст Європи. За кількістю населення Лондон займає 16-те місце в світі і друге місце в Європі, в його межах живуть 8 мільйонів чоловік.

У Лондоні є чимало пам’яток історії та архітектури, чимало з яких увійшли до Списку Всесвітнього Спадку (ЮНЕСКО).

Зараз Лондон дивує туристів незвичайними закладами та особливостями устрою. Приміром, три роки тому в місті відкрився бар ‘Alcoholic Architecture’, де алкоголь вживають…через випари! Так-так, за п’ять фунтів вам дають спеціальний захисний одяг і впускають до зали, що насичена випарами джин-тоніку.

Як ви гадаєте, чи багато у Лондоні вулиць? Їх в місті більше 1 000! Саме тому чи не кожен місцевий має повну карту міста, а такисти вивчають усі вулиць протягом спеціального трирічного (!) курсу!

У центрі Лондона зовсім нема смітників. Таке рішення зумовлене загрозою замінування, адже у смітник підкласти вибухову речовину чи не найпростіше. У Лондоні також дуже мало курять, адже діє заборона на куріння на робочому місті та в усіх приміщеннях.

В Лондоні розташований одне з найбільших у світі летовищ – Хітроу, а також прославлені пам’ятки: собор Святого Павла, Тауер, Вестмінстерське абатство та ін.

Top