Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Маврикій

Цікаве про Маврикій

Маврикій – це держава, розташована на безлічі островів. Один з цих островів також називається Маврикій. Острів Маврикій, найімовірніше, був відкритий португальськими мореплавцями, які дали йому ім’я Сішна.

Незважаючи на те, що цей відносно невеликий острів знаходиться в 1200 милях від африканського материка, Маврикій офіційно вважається частиною Африки. Розташування цієї острівної держави, приблизно за 900 км на схід від Мадагаскару, робить його цілком доступним також і з боку Індії.

Після відкриття португальцями, острів потрапив в руки інших колоністів. Ними стали голландці, перейменувавши острів. Він був названий на честь латинського варіанту імені Моріца Оранського. Потім острів Маврикій потрапив в руки третіх власників – французів. Вони вирішили назвати острів на свій лад і дали йому ім’я Іль-де-Франс. Нарешті, в 1721 році англійці створюють на острові перші постійні поселення і вже остаточно називають його Маврикій.

Маврикій являє собою острів вулканічного походження, однак зараз на Маврикії немає активних вулканів. Цікаво, що на Маврикії зареєстрована рекордна щільність населення – близько 600 чоловік на 1 кв. км. Площа Маврикія лише трохи перевершує площу Москви.

Маврикій радує туристів чистими піщаними пляжами і приємною природою. Однак великого різноманіття тваринного світу на землях Маврикії немає. Чого не можна сказати про багатий водний світ острова.

Top