Ви тут
Головна > Техно > Цікаве про мобільні телефони

Цікаве про мобільні телефони

мобільний телефонЯкщо років із 5-7 тому мобільний телефон був для середньостатистичного українця чи не розкішшю, то зараз мобільний – найнеобхідніший засіб зв’язку. Ми почуваємося, наче без рук, коли забуваємо телефон удома, адже в одному маленькому апараті вмістився і годинник, і органайзер, і доступ до Мережі та інші блага техногенного суспільства.

Але що ж ми насправді знаємо про мобільні телефони та мобільний зв’язок? Енциклопедія Корисного пропонує вам зануритися у світ неймовірних фактів про цей засіб зв’язку.

Це важко усвідомити, але щороку на мобільний зв’язок його користувачі з усього світу витрачають 330.000.000.000 доларів. У той же час на світову музичну індустрію витрачається коштів у дванадцять разів менше!


У зв’язку із демографічним бумом в Індії, у 2012 році кожний п’ятий молодий власник мобільного телефону буде родом із цієї країни. Цікаво, що саме в Індії сто мільйонів жителів сіл мають мобільний телефон. У середньому індус сільської місцини витрачає п’ять годин на свій мобільник (в основному це прослуховування музики). А кожен четвертий житель Філіппін заявляє, що не зможе жити без мобільного телефону.

Згідно з численними опитуваннями, 64% молоді обирає мобільний телефон за принципом «такий, як у друга». Кожної миті половина молоді, що користується мобільним зв’язком роздумує над зміною оператора.

Кожен підліток змінює свого оператора, якщо як мінімум десять його друзів має іншого. До речі, через зміну тарифних планів та відмови від використання їхніми послугами мобільні оператори щороку втрачають 27 мільярдів доларів!

За останнє десятиріччя мобільні оператори заробили триліон доларів лише на…смс-повідомленнях молодих користувачів мобільного зв’язку.

Серед опитаних американців 81% відповіли, що радше витратять останні гроші не на їжу, а на поповнення зв’язку.

Top