Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Париж

Цікаве про Париж

ПарижУ цей чудовий день “Енциклопедія Корисного” розповість вам дещо цікаве про Париж. Париж був заснований більше 2000 років тому, а потім став одним з лідерів комерційних, культурних і наукових центрів світу.

Більше 25 мільйонів чоловік щороку відвідують Париж. Більшість туристів відвідують Париж у липні і серпні, так що найкраще плануйте поїздку до цього міста в інший час.

Ще дещо цікаве про Париж. Ейфелева вежа була побудована спеціально до Всесвітньої виставки 1889 року і була її вхідною аркою. За планом її повинні були демонтувати через двадцять років. Однак незабаром розпочалася епоха радіо, і завдяки установці антен радіо-телеграфу Ейфелева вежа була врятована.

Ейфелева вежа має однотонний вигляд, проте це лише ілюзія перспективи. Насправді вежа пофарбована у три різні відтінки. Найтемніший тон – біля основи циклопічної споруди, а найсвітліший – на верхівці. Для захисту від корозії вежу покривають фарбою кожні сім років. На це йде до 60-й тонн фарби.

Французький письменник Гі де Мопассан був одним з тих, кого дратувала Ейфелева вежа. Тим не менш, він щодня обідав у її ресторані, пояснюючи це тим, що тут єдине місце в Парижі, звідки не видно вежі.Цікаве про Париж

Париж має більше 70 музеїв, пам’ятників і культурних центрів. Як і в кожному місті Франції, в Парижі ви знайдете вулицю імені Віктора Гюго.

У середині 19-го століття було вирішено модернізувати Париж, ввівши “стратегічні поліпшення”. Ці поліпшення включали в себе розширення і випрямлення вузьких вуличок Парижа. Було вирішено зробити все, щоб місто залишалося красивим, але, тим не менш, функціональним в плані можливого ведення бойових дій.

У Парижі воду можна пити прямо з-під крану. Жителі французької столиці незвичайно пишаються системою водного очищення та каналізацією в своєму місті. У Парижі навіть є Музей стічних каналів.

Top