Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про подорожі в часі

Цікаве про подорожі в часі

0007Ще століття тому назад про подорожі в часі можна було лише прочитати у фантастичному романі. У наш час це явище стає об’єктом дослідження для багатьох учених. Цьому, до речі, посприяла в основному теорія відносності Ейнштейна. Час у ній не просто параметр деяких процесів, а окремий – четвертий – вимір. При чому, змінювати напрямок руху вздовж цієї осі як заманеться не можна, тому ми та й весь Всесвіт рухається тільки вперед у майбутнє.

Проблема в тому, що час – це не звичайна фізична величина, яку можна виміряти спеціальним приладом. Так, звичайно, ми маємо багато видів годинників, в кожному домі їх можна знайти не менше двох. Але як можна дізнатися чи правильно ми вимірюємо даний момент, якщо він більше не повториться? І чи правильні ці виміри? Учені користуються таким способом: певний інтервал вимірюють різними годинниками, а потім зрівнюють дані. Результати досить точні.

Учені стверджують, що подорожі в майбутнє більш реальні, ніж подорожі в минуле. Але й той, хто подорожує, не зможе повернутися у свою добу. Із фільмів ми дізналися про те, що подорожуючі в часі можуть змінювати хід історії (зазвичай, це – головна їхня мета). Проте вчені спростовують цю думку. Одна людина може змінити щось, але глобальних наслідків та змін не буде і, переконують науковці, обов’язково станеться якась подія, що не дозволить змінити хід історії.podorogi-v-chasi

Британське королівське Метапсихічне товариство за 150 років свого існування створило цілий музей, де містяться речі тих, хто прибував до нас з минулого, а також записи про їхнє перебування в нашому часі. Наприклад, на початку 90-х років у Гонконзі було опубліковано статтю про незвичайного хлопчика Юнг Лі Ченг: В 1987 році гонконгським вченим трапився хлопчик, що стверджував, начебто він з минулого. Звичайно, це викликало деякі сумніви. Проте хлопчик добре володів давньокитайською мовою, розповідав деякі невідомі факти з біографій давно померлих людей, а також факти з історії відомі вузьким спеціалістам. Дослідники почали шукати підтвердження цих фактів і знайшли. Також знайшлися нотатки, у яких є дата народження цього хлопчика. А пізніше сказано про те, що цей юнак зникав на десять років і повернувся божевільним: розповідав про незвичайних довгих змій, в яких їздив, про великих птахів, про вулиці, прикрашені мармуром. Також було сказано про те, що він помер через три тижні після повернення.

Є ще багато згадок про таких прибульців, а також помітно одну закономірність: ті люди, хто подорожував у часі, коли поверталися додому, мали проблеми із психікою та розлади нервової системи та після подорожі проживали недовгий час.

Зараз подорожі в часі стали не просто фантастикою, а ще не обізнаним явищем, яке згодом можна буде навіть втілити в життя.

Top