Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про програму Photoshop

Цікаве про програму Photoshop

Черговий раз за день запускаючи вже таку звичну для кожного програму Photoshop, чи задумуєтесь ви над тим, результатом яких зусиль був створений цей графічний редактор.

Сучасна програма Photoshop була створена в 90-х роках, коли компанія Adobe показала світові першу версію популярної програми – Photoshop 1.0. Зараз цей графічний редактор – безсумнівний лідер, що користується шаленою популярністю серед фотографів, ілюстраторів, дизайнерів-оформлювачів та простих користувачів.

Зараз, під час відкриття програми, ви бачите чимало різноманітних прізвищ, але від початку розробниками Photoshop були два брати – Джон та Томас Нолл.

Загалом історія програми розпочалася в 1978 році, коли брати поринули з головою у фотозйомку та комп’ютерну техніку. Тоді Томас Нолл працював над програмою, яка призначалася для відображення графіки в градаціях сірого, на чорно-білих моніторах. Програма називалася звичайно – Display.

Програму побачив брат Томаса, Джон Нолл, який працював у компанії, що створювала спецефекти для знаменитої Lucas Arts. І саме в цей час Джону знадобилася програма для обробки цифрових зображень. Брати разом взялися за Display і почали працювати над її вдосконаленням. До чого до вдосконалювалися, ви бачите самі 🙂

Top