Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Токіо

Цікаве про Токіо

tokio1Токіо – столиця Японії, розташована в регіоні Канто. У сьомому столітті на території сучасного  Токіо утворилася провінція Мусасі, а заселяли цю область ще за часів палеоліту. Станом на перше жовтня Токіо населяли 13 161 751 людей. Сьогодні разом із Енциклопедією Корисного ви дізнаєтеся про це місто чимало цікавинок!

“Східна столиця” – так в перекладі звучить назва Токіо.

Насправді Токіо не одне велике місто, а лише його частина.

У 1868 році Токіо отримало свою назву. Коли туди була перенесена резиденція імператора, місто було назване Токе.

Ще дещо цікаве про Токіо. Навряд ви знали, що Токіо посідає четверте місце по густоті населення у світі.

Щодня токійське метро перевозить 3, 102 мільярди пасажирів. Також у Токіо розповсюджена професія товкача, котрий  мусить заштовхувати людей у вагони. А Токіо має найрозвиненішу систему метро у світі, одночасну і найзаплутанішу.

Це неймовірно, але щороку у столиці Японії відбувається сто п`ятдесят землетрусів. Токіо також входить до дванадцяти найгарніших міст світу.

Ще цікаві факти про Токіо. У цьому чудовому місті існують зоокафе, де люди можуть підкріпитися у компанії  тваринок. Про тварин тут неабияк піклуються: Токійський зоопарк щороку зачиняється на два місяці для того, щоб тварини могли відпочити.tokio_5

В Токіо існує безкоштовне кафе! Щоправда, набирати печиво можна тільки один раз і тільки стільки, скільки вміщується на спеціальне пластмасовій тарілці, добре, що це не стосується кави. Такий ризикований хід зробили в одному з магазинів печива, щоб залучити клієнтів.

У Токіо настільки багато людей, що вони впливають на температуру у місті! Вона тепер у  місті на десять градусів вища.

У столиці Японії встановили рекорд по одночасному підкиданню капелюхів у повітря, тисяча сто сімдесят три людини брали участь у цьому заході, таким чином японці намагалися підтримати  своїх представників олімпійського комітету країни.

Ціна на землю у Токіо найвища у світі, у тридцять три рази більше ніж у Лондоні, у вісімдесят дев`ять разів більше ніж у Нью-Йорку!

 Підготувала Шевченко Олена

Top