Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Японію

Цікаве про Японію

ЯпоніяУ Японії порнографія продається абсолютно скрізь. У кожному продуктовому магазині, на стійці з пресою обов’язково є окрема полиця з японською порнографією хентай.

У маленьких книжкових магазинах хентай становить третину всього асортименту, у великих книжкових маркетах під порнографію відводиться 2-3 поверхи.

Хентай дозволено вільно продавати неповнолітнім.

Два найбільш популярних жанри хентая – це насильство і секс з неповнолітніми.

Хентай із прикритою обкладинкою спокійно читають у метро.

У Японському метро і є спеціальні вагони лише для жінок. Їх приєднують уранці, щоб у час пік ніхто не домагався дівчат. Японці вуаєристи, а обмацування дівчаток в набитих потягах – щось на зразок національного спорту.

Цікаво, що в Японії один з найнижчих показників зґвалтувань у світі. У п’ять разів менший, аніж в Росії.

Більшість японських ієрогліфів складаються з 2-4 складів, але є дивовижні винятки. Наприклад ієрогліф 砉 читається як “ханетокаватогаханареруото”, це тринадцять складів! Він описує звук, який утворюється при відділенні плоті від кістки.

Питання честі грає в Японії чи не головну роль, навіть у політиці. Останній прем’єр-міністр Юкіо Хатояма подав у відставку після того, як не зміг виконати передвиборчу обіцянку. Двоє його попередників теж.

Японія маленька країна, але тут багато всього глобального. Тут знаходиться найдорожчий парк розваг у світі Disney Sea, чотири з десяти найвищих американських гірок.

У Токіо найрозвиненіша система метро у світі, знаходиться найбільший залізничний хаб і найбільше змішане пішохідне перехрестя.

У Японії сніговиків прийнято ліпити строго з двох куль, а не трьох, як в інших країнах.

В Японії і досі 30% весіль відбуваються в результаті організованих батьками сватань та оглядин.

У всіх північних містах Японії, де взимку випадає сніг, підігріваються тротуари і вулиці. Ожеледі не буває, і сніг прибирати не треба. Дуже зручно!

Top