Ви тут
Головна > Світ > Цікаве про Збройні Сили США

Цікаве про Збройні Сили США

У США крім Збройних Сил існують частини Національної Гвардії \ National Guard, мета якої – надавати допомогу місцевій владі у надзвичайних ситуаціях і, якщо це потрібно, підтримувати Збройні Сили США.

Національна Гвардія була створена в часи боротьби за незалежність країни – це були частини народного ополчення, які допомагали регулярній армії.

Сьогодні 92% американців, що проходять службу в частинах Національної Гвардії – непрофесіонали.

До складу Національної Гвардії входять армійські частини і частини ВВС. Загальна чисельність Національної Гвардії США – прилизно 500 тис. чоловік.

Крім цього, також існують частини Резерву \ Reserve  – резервісти є у всіх видів військ. Частини резерву були створені сто років тому. Суть нинішньої системи полягає ось в чому: американець може укласти з Пентагоном контракт на кілька років, однак, ставши резервістом, він проводить на службі «неповний робочий день».

Наприклад, він зобов’язаний проходити щомісячні військові збори, у разі необхідності, може бути переведений у лінійні частини (багато резервістів служили і служать в Іраку та Афганістані). Загальна кількість резервістів становить близько 370 тис.

Військова служба провадиться на професійній основі. Головними вимогами до потенційних військовослужбовців є такі: наявність американського громадянства або (для іноземного громадянина) права на постійне проживання в США, вік від 17 до 34-х років, хороше здоров’я і фізична форма, високі моральні якості, освіта не нижче середньої школи.

Top