Ви тут
Головна > Лайфстайл > Цікаве про життя Стіва Джобса

Цікаве про життя Стіва Джобса

Steve JobsСтів Джобс зробив великий вклад у розвиток мобільних та комп’ютерних технологій. Багато людей знають лише про те, чим займався Стів, або ж короткий список подій його життя. У цій статті ми розповімо цікаві факти із біографії Стіва Джобса.

Відомий всьому світу власник компанії «Apple» у 2005 році виступив перед випускниками Стенфордського університету. Його «легендарна промова» складалася із трьох історій із життя Стіва (за підрахунками, на YouTube 2 мільйони переглядів цієї промови, якщо не рахувати переклади на інші мови ): «Про з’єднання точок», «Про кохання та втрату» та «Про смерть».

У першій історії Джобс розповідає про своє народження та навчання. Він говорить, що його біологічна мати хотіла віддати на усиновлення лише тому подружжю, у якому чоловік та дружина мають вищу освіту. Як виявилося пізніше, прийомні батьки Стіва не мали її, але запевнили, що хлопчик буде навчатися.

Ще деякі цікаві факти про Стіва Джобса. Стів обрав коледж, задля навчання в якому батьки віддали всі свої збереження. Хлопець розумів це, тому покинув коледж, провчившись всього 6 місяців. Проте після відрахування він продовжував відвідувати цікаві для нього лекції ще 18 місяців. Оскільки ні грошей, ні кімнати в гуртожитку не було, Стіву було нелегко.

До речі, Джобс зустрічався зі своїм біологічним батьком, навіть не знаючи про це: він відвідував ресторан, власником якого був його батько. Про батька він відізвався сухо та не дуже йому довіряв.GTY_steve_jobs_ipod_nt_131004_16x9_992

Стів Джобс спробував марихуану в 15 років. Пізніше він приймав ЛСД. Про цей свій досвід він казав, що це – одна із найважливіших речей в його житті.

Стів Джобс мав важкий характер. Дружина Стіва розповідала про те, що йому було важко обрати навіть меблі для своєї квартири. Ще холостяком у своїй кімнаті він мав один матрац, декілька стільців та стіл. І навіть після одруження ситуація не дуже змінилася. Стів, наприклад, довго не міг зрозуміти, навіщо його сім’ї диван.

В ресторані Джобс міг по декілька разів змінити страву, якщо вона йому не сподобалася.

Одного разу, коли Джобс перебував в одному із нью-йоркських готелів, йому здалося, що піаніно стоїть не на своєму місці і його потрібно терміново переставити, місцева полуниця несвіжа та несмачна, а квіти в номері взагалі не ті. Коли майже опівночі покоївка нарешті виконала всі прохання Джобса, він зробив їй чудовий комплімент про те, що її костюм жахливий.

Стів Джобс був затятим перфекціоністом. Перебуваючи в лікарні, він вибрав трьох із шістдесяти семи медсестер, які могли б доглядати за ним перед смертю. А коли пульмонолог намагався одягнути на Джобса, який знаходився під дією сильного заспокійливого, маску, то останній гнівно зірвав її через те, що йому не сподобалася форма. Йому принесли ще п’ять різновидів масок, щоб Стів міг обрати ту, яка йому найбільше до вподоби.

Top