Ви тут
Головна > Світ > Цікаве зі світу музики 2

Цікаве зі світу музики 2

Енциклопедія Корисного вже розповідала вам чимало цікавого про музику. Разом із нами ви дізнавалися про цікаві факти зі світу музики, дещо з історії музики та чимало інших цікавинок. Сьогодні ми продовжимо нашу музичну традицію та розповімо ще цікавинок зі світу музики.

З 2000 року все більшої популярності набирають безшумні дискотеки – особливо там, де після певної години діють заборони на гучну музику. Кожному учаснику безшумної дискотеки видаються спеціальні навушники, на які транслюється аудіосигнал по бездротовому зв’язку, тобто спостерігач з боку побачить тільки натовп танцюючих у тиші людей: ) Часто в такому форматі на одному майданчику працюють відразу декілька діджеїв або груп, що конкурують за увагу публіки, навушники якої забезпечені функцією перемикання сигналів.

Ще один цікавий факт про музику. Проводжаючи війська на російсько-турецьку війну в 1877 році, імператор Олександр II був вражений виправці солдат лейб-гвардії Козачого полку: “На війну йдуть, як на весілля!”, Після чого офіційно призначив маршем цього полку весільний марш Мендельсона.

Ще дещо цікаве про музику. Серед відомих рок-і блюз-музикантів дуже значна частка тих, хто помер у віці 27 років. Саме у 27 чомусь виникає статистична похибка, що виділяється з нормального розподілу. Це явище навіть має свою назву – «Клуб 27». До цього клубу зараховують покійних Роберта Джонсона, Джима Моррісона, Джимі Хендрікса, Дженіс Джоплін, Курта Кобейна, Брайана Джонса і Емі Уайнхаус.

Top