Ви тут
Головна > Світ > Цікаве зі світу музики

Цікаве зі світу музики

У світі музики постійно відбувається щось цікаве, адже музиканти – надзвичайні вигадники, втім, як і всі творчі люди. Але часом вони відмочують щось справді дивне. Сьогодні ми поділимося з вами парою цікавих історій зі світу музики.

Одного разу американська хард-рок група Van Halen виїжджала на гастролі з великою кількістю сценічного обладнання, так як їх шоу було одним з найскладніших в технічному плані і насичене безліччю трюків та спецефектів.

У райдері групи одним з пунктів була вимога поставити на стіл у гримерці тарілку з цукерками M&M’s, але без коричневих цукерок. Пояснювався цей пункт зовсім не дивакуватою примхливістю рокерів – якщо організатори концерту не виконували цю маленьку вимогу, це свідчило про їх неуважне ставлення до деталей райдера. Значить, і інші його пункти могли бути проігноровані, що могло створити проблеми з якісним проведенням шоу і його безпекою.

Ще одна цікава історія зі світу музики. У 2001 році англійський співак і композитор Майк Батт випустив альбом кавер-версій класичних творів, в числі яких був трек «A One Minute Silence» – це була просто одна хвилина тиші.

Незабаром власники авторських прав на твори Джона Кейджа, відомого своєю п’єсою «4’33” », яка також складається з однієї хвилини тиші, заявили про намір подати в суд на Батта за порушення авторських прав.  Майк Батт заявив, що його тиша – зовсім інша і не має нічого спільного з тишею Кейджа, проте був змушений домовитися про позасудове врегулювання питання, заплативши в якості відступних шестизначну суму.

Top