Ви тут
Головна > Лайфстайл > Цікаві факти про День святого Валентина

Цікаві факти про День святого Валентина

В День святого Валентина всі закохані прагнуть бути поруч і дарувати одне одному радість, тепло і кохання. Напередодні дня всіх закоханих Енциклопедія Корисного розкаже цікаві факти про День святого Валентина.

За даними асоціації вітальних листівок, сьогодні валентинки поступаються популярністю лише різдвяним листівкам.

Англійці вважають, що з 14 лютого природа робить поворот до весни і у птахів починається сезон шлюбних ігор. Навіть стара англійська мудрість стверджує, що в День святого Валентина всі птахи в повітрі з’єднуються парами.

Перша коробка шоколаду до Дня Святого Валентина у формі серця була виготовлена Річардом Кедбері в 1868 році.

Щороку в День святого Валентина в усьому світі відправляють близько 1 мільярда листівок, з яких 73% надсилаються чоловіками.

Щороку на День святого Валентина продається більше 50 мільйонів троянд по всьому світі.

В деяких країнах існує звичай в День святого Валентина визначати ім’я свого судженого. Юнаки та дівчата пишуть будь-які імена на папірцях і складають їх у посудину. Потім кожен дістає собі листок і дізнається ім’я своєї половинки.

В Англії, люди дарують подарунки та любовні послання не тільки коханим, але й домашнім улюбленцям – собакам, кішкам і навіть коням.

На Ямайці існує традиція яка може шокувати скромних туристів – в День святого Валентина тут проходять “голі весілля” – з одягу на наречених лише їхні обручки.

Top