Ви тут
Головна > Світ > Цікаві факти про футбол

Цікаві факти про футбол

Якщи ви справжній фанат футболу і думаєте, що знаєте про цю гру усе, – ми доведемо, що це не так: читайте цікаві факти про футбол!

Футбол є грою, яка заборонена законом на території шести країн. В число цих країн входять Афганістан, Гренландія і Кампучія. А в американському штаті Юта грати в футбол дозволяється тільки на відстані в півтора милі від церкви.

Ходять чутки, що відомий бразильський футболіст Гаррінчі кульгав, бо одна його нога було коротша за іншу на дванадцять сантиметрів. Але насправді в середині своєї футбольної кар’єри Гаррінчі переніс операцію, в результаті якої йому видалили середній і великий пальці лівої ноги.

В ізраїльському парламенті вже протягом семи років триває розгляд питання про те, чи можна дозволити проводити футбольні матчі по суботах.

Національна збірна Ботсвани з футболу існує вже протягом двадцяти восьми років, однак ще жодного разу не отримала перемогу в жодному міжнародному матчі. На посту головного тренера збірної Ботсвани побували вже близько п’ятдесяти чоловік.

Один з гравців збірної Іспанії з футболу Хесус Мануель Девото отримав дві золоті медалі на Олімпіаді з веслування. А Меса Лусідо, який також виступав за збірну Іспанії, після закінчення футбольної кар’єри, в 1969 році приїжджав в Москву для участі в конкурсі імені Чайковського в складі симфонічного оркестру з Барселони – ось такі цікаві факти про футбол.

Згідно зі статистичними даними матеріальні збитки, які щорічно завдаються англійськими уболівальниками, становлять приблизно сорок мільйонів фунтів стерлінгів.

Найкращі футбольні м’ячі у всьому світі зроблені з каракулевої шкіри, яка шиється таким чином, щоб хутро було згорнене до середини.

Top